شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۷:۲۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۸ - اذان مغرب:۱۷:۰۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اخبار ویژه | کد خبر: ۴۳۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۸ - ساعت ۶:۳۸

کشته شدن رهبران برجسته داعش در الانبار

همزمان با ادامه محاصره شهر فلوجه توسط نیروهای عراقی و از پای در آمدن تعداد زیادی از رهبران برجسته داعش در حملات هوایی در استان الانبار، وزیر دفاع عراق تاکید کرد: شهر رمادی در دست ماست و عملیات نظامی برای آزادسازی این شهر طبق برنامه پیش می‌رود.
کشته شدن رهبران برجسته داعش در الانبار,

به گزارش اترک نیوز به نقل از شبکه خبری سومریه‌نیوز، منابع نظامی عراقی اعلام کرد که گروه اطلاعاتی الصقور، وابسته به وزارت کشور حملات سختی را علیه تجمع رهبران داعش در یکی از شهرهای استان الانبار، بزرگترین استان عراق انجام داد که موجب از پای در آمدن تعداد زیادی از این رهبران از جمله ابواسامه العزاوی، نماینده ابوبکر بغدادی، رهبر داعش و تعدادی از عاملان انتحاری این گروه تروریستی شد. نیروهای عراقی که عملیات آزادسازی استان الانبار را از شهر فلوجه، دومین شهر بزرگ این استان پس از رمادی آغاز کرده‌اند همچنان به محاصره این شهر برای بستن راه فرار داعشی‌ها ادامه می‌دهند و پیشروی در شهر رمادی را نیز آغاز کرده‌اند. 
 
در همین راستا حیدر العبادی، نخست وزیر عراق نشستی را با رهبران امنیتی در پایگاه نظامی الحبانیه در استان الانبار برگزار کرد و در جریان روند آزادسازی این استان قرار گرفت. 
 
خالد العبیدی، وزیر دفاع عراق نیز ضمن قدردانی از سربازان عراقی که در عملیات آزادسازی الانبار شرکت کرده‌اند، تاکید کرد: شهر رمادی در مشت ماست و عملیات نظامی برای آزادسازی این شهر طبق برنامه پیش می‌رود. 
 
وی طی بازدید خود از مقر فرماندهی عملیات استان الانبار تاکید کرد: من به خاطر قدردانی از قهرمانی‌های بی‌نظیر سربازانی به اینجا آمده‌ام که شکست‌های زیادی را به تروریست‌ها وارد کرده‌اند. 
 
نیروهای عراقی پیش از این عملیات نظامی موفقیت‌آمیزی را در استان دیالی و صلاح‌الدین پشت سر گذاشته‌اند و انتظار می‌رود که بتوانند عملیات آزادسازی الانبار را نیز با موفقیت بگذرانند تا بتوانند خود را برای آزادسازی شهر موصل، مرکز استان نینوا آماده کنند. با آزادسازی موصل صفحه داعش در عراق بسته می‌ش

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک