شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اخبار ویژه | کد خبر: ۴۳۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۹ - ساعت ۱۳:۴۵

افزایش تعداد قربانیان سیل البرز به ۸ تن

تعداد قربانیان حادثه سیل در استان البرز به 8 نفر رسید و تلاش برای یافتن اجساد دیگر ادامه دارد.

 به گزارش اترک نیوز، محمدتقی ایرانی به خبرنگار تابناک مستقر در ستاد مدیریت بحران استان البرز اظهار داشت: کماکان امدادرسانی به حادثه‌دیدگان طوفان و سیل شب گذشته در جاده چالوس ادامه دارد.
وی افزود:‌ متاسفانه باید اعلام کنیم که تعداد قربانیان این حادثه تا این لحظه به 8 نفر رسیده است چرا که دقایقی قبل اجساد 3 قربانی دیگر از رودخانه کرج بیرون کشیده شده است.
این مسئول درباره سرنوشت سرنشینان خودروهای گرفتار شده در سیل نیز گفت: تا این لحظه احتمال می‌دهیم که 25 خودرو گرفتار سیل شده باشد که اکثر این خودروها توسط نیروهای امداد و نجات از آب بیرون کشیده شده است.

ایرانی تصریح کرد: داخل هیچ کدام از خودروها سرنشینی وجود نداشته است بنابر این تا این لحظه وضعیت سرنشینان این خودروها نامعلوم است و نمی‌دانیم که چه اتفاقی برای آنها افتاده است.
وی ادامه داد: برخی از شاهدان می‌گویند در هنگام سیل سرنشینان این خودروها فرار کرده‌اند و برخی دیگر معتقدند که این خودروها متعلق به مردمی است که در کنار رودخانه کرج توقف کرده و داخل آنها سرنشینانی وجود نداشته است.

معاون استاندار البرز افزود: البته کارشناسان امداد و نجات نیز می‌گویند ممکن است در هنگام سیل سرنشینان برخی از این خودروها از داخل خورو به بیرون پرتاب شده باشند لذا یافتن سرنشینان خودروهای فوق با جدیت ادامه دارد.

ایرانی همچنین به ارسال چادر، پتو و مواد غذایی به مناطق سیل‌ زده اشاره کرد و گفت: آب برخی از روستاها نیز قطع شده بود که تا این لحظه به غیر از روستای خور وصل شده و در تلاش برای اعزام تانکر آب برای این روستا هستیم.

وی از مردم خواست تا از حضور در مناطق سیل‌زده خودداری کرده و اجازه دهند ماموران امداد و نجات به وظایف خود عمل کنند.

فرماندار ویژه شهرستان کرج تصریح کرد:‌ما نگرانی خانواده‌های قربانیان را درک می‌کنیم اما حضور آنها در منطقه به ویژه خانواده‌های ساکنان روستاهای سیل‌زده کمکی به حل مشکلات نکرده و مردم مطمئن باشند دستگاه‌های امدادی و خدماتی مانند هلال‌احمر، بسیج، فوریت‌های پزشکی و مدیریت ستاد بحران استان البرز با جدیت برای کمک‌رسانی در تلاش هستند.

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک