شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اخبار ویژه | کد خبر: ۴۳۹۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰ - ساعت ۹:۲۷

برجام به مجلس رسید

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با حضور محمد جواد ظریف و علی اکبر صالحی به ریاست علی لاریجانی آغاز شد و ظریف برجام را تحویل مجلس داد.
برجام به مجلس رسید,

به گزارش اترک نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا ارائه گزارش روند مذاکرات جمهوری اسلامی ایران با کشورهای گروه 1+5 و توافقات فیمابین توسط محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی و تقدیم نتایج مذاکرات به مجلس شورای اسلامی در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس قرار دارد.

طرح استفساریه قانون پولی و بانکی کشور، انتخاب یک نفر از نمایندگان مجلس به عنوان عضو در شورای فرهنگ عمومی و لایحه تمدید مهلت اجرای آزاماشی قانون ارتقا سلامت نظام اداری و مقابله با فساد از دیگر دستور کارهای جلسه علنی امروز است.

نمایندگان مجلس همچنین لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم، اصلاح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را نیز مورد بررسی قرار می دهند. سوال عباسپور نماینده بویین زهرا و ایران‌پور نماینده مبارکه از وزیر آموزش و پرورش نیز در دستور جلسه علنی امروز است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک