شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۱:۰۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۲۴:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۴۳۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ - ساعت ۹:۲۰

اصناف شهرت منبع اقتصادی شهرستان فاروج را حفظ کنند

فرماندار فاروج گفت: اصناف با رعایت نکات بهداشتی شهرت، محبوبیت و منبع اقتصادی شهرستان را حفظ ودستگاه های نظارتی نیز با تشدید فعالیت ها، زمینه سفری بی دغدغه را برای زائران ومسافران فراهم کنند.
 اصناف شهرت منبع اقتصادی شهرستان فاروج را حفظ کنند,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، امان الله خدمتگزار در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان با اشاره به اهمیت بهداشت در جامعه بدلیل ارتباط مستقیم با سلامت مردم اظهار داشت: تمام دستگاهها اجرایی باید با همکاری و تعامل با یکدیگر یکدیگر سلامت و امنیت غذایی جامعه را برای مردم تضمین کنند.

وی عنوان داشت : شهرستان فاروج بعنوان پایتخت آجیل ایران، برند معروف تلقی می شود که با شروع مجدد مسافرتها و تردد زائرین  حرم رضوی باید دستگاههای متولی با تعامل و همکاری بازدیدو نظارت از اصناف را افزایش داده تا با رعایت نکات بهداشتی شهرت و محبوبیت و منبع اقتصادی مهم شهرستان حفظ شود.

تشکیل کمیته مرکب از دستگاههای نظارتی برای تشدید بازرسی ها، ساماندهی ونظارت بر مراکز تهیه و توزیع شیر فله ای،  تهیه طرح برای جانمایی محلی برای انتقال دامداریها و تبدیل کردن دامداریهااز سنتی به صنعتی، اجرایی طرح سما، کارگاههای آموزشی قلبی ، عروقی و قبل و بعد از ازدواج برای جامع هدف در دستگاهای اجرایی  در این جلسه مصوب شد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک