پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اخبار ویژه | کد خبر: ۴۴۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ - ساعت ۱۴:۳۵

دلیل تناقض در اعلام رقم پولهای بلوکه شده

حجت الاسلام ناصر موسوی لارگانی گفت: مسلما رقم اصلی این پولها بالای 100 میلیارد دلار است و اگر این مقدار 26 میلیارد دلار بیان شده است به این معنی می باشد که این مبلغ از پولها هنوز تبدیل به ریال نشده است.
دلیل تناقض در اعلام رقم پولهای بلوکه شده,

به گزارش اترک نیوز، حجت الاسلام ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا با اشاره به دلیل تناقض در اعلام رقم پولهای بلوکه شده ایران در خارج از کشور خاطرنشان کرد: یکی از دلایل وجود این تناقضات در صحبت های مسئولین به این خاطر است که بخشی از این رقم در دولتهای قبلی و همین دولت یازدهم تبدیل به ریال شده است.

وی ادامه داد: مسلما رقم اصلی این پولها بالای 100 میلیارد دلار است و اگر این مقدار 26 میلیارد دلار بیان شده است به این معنی است که این مبلغ از پولها هنوز تبدیل به ریال نشده است.

نماینده مردم فلاورجان با تاکید براینکه این مسائل باید برای مردم شفاف سازی شود افزود: اینکه رئیس جمهور آمریکا یک مبلغی را اعلام می کند و بعد از آن وزیر اقتصاد مبلغ دیگر و همینطور رئیس بانک مرکزی مبلغی دیگر را اعلا می کند بدون تردید موجب سلب اعتماد در مردمی می شود که همواره پشتیبان این نظام و انقلاب بوده اند و تمام فشارهای موجود در این مدت را تحمل کرده اند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک