چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۵:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۳ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۴۴۰۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۲ - ساعت ۱۰:۳۱

۴۰ درصد پست های سازمان صنعت، معدن وتجارت استان خالی است

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان شمالی گفت: 40 درصد پست های سازمان صنعت، معدن وتجارت استان خالی است ا ما درشهرستان فاروج با کمبود نیرو مواجه نیستیم.
 40 درصد پست های سازمان صنعت، معدن وتجارت استان خالی است,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، نیکدل در جلسه تودیع ومعرافه رئیس صنعت، معدن وتجارت شهرستان فاروج اظهار داشت:   بخش معدن از قابلیت های استان ماست فاروج هم مستثنی نیست  وبرای پررنگ شدن این بخش در شهرستان یکی از 8 نیروی جدید استخدام شده برای این سازمان کارشناس معدن است که به فاروج اختصاص یافته است.

وی به اشاره به مطالبات از رئیس جدید شهرستان افزود: این دستگاه ماموریت ای بزرگی  در حوزه اقتصاد وتولید دارد، باید بسترسازی مناسب برای فعالیت سرمایه گذار وافزایش تولیدات ایجاد شود.

farooj

وی بخش بازار را پیشانی کار این دستگاه  ودر معرض دید مردم برشمرد وگفت: حدود20 تا23 میلیون زائر ومسافر  از شهرستان های استان از جمله فاروج عبور می کنند رفتار مثبت یا منفی کسبه در  رونق یا ضعف بازار تاثیر دارد باید در جذب ونه دفع مشتری تلاش کنیم.

وی تاکید کرد: در حوزه صنعت انتظارداریم با شناخت چالش ها وتعامل با شهرک های صنعتی اقدامات لازم برای رونق بهتر این بخش انجام شود.

وی به ابلاغیه کاهش 50 درصدی اجاره بهااشاره کرد وگفت: با توجه به محدودیت های اعتباری واستیجاری بودن فضای صنعت معدن وتجارت شهرستان،  مجوز تامین ساختمان مناسب گرفته شده امیدواریم مسئولان شهرستان همکاری لازم برای تحقق این هدف مهم   با توجه به آمار بالای مراجعه کننده به این دستگاه را داشته باشند.

farooj

وی تاکید کرد: ما از بازار همیشه انتظار داشتیم اما انتظارات بازار را حتی در حد یک پیام تبریک به مناسبت روز اصناف، صنعت یا صادارات اعمال نکردیم که امیدواریم این رویکرد اصلاح شود.

 فرماندار فاروج گفت: حوزه فعالیت دستگاه، صنعت، معدن وتجارت با توجه به گستره آن و بخش هایی مرتبط مهم واثر گذار در جامعه است.

امان الله خدمتگزار اظهار داشت: با توجه به فراهم بودن زیرساخت ها در شهرک صنعتی، پیگیری جذب سرمایه گذار برای شهرک وناحیه صنعتی را از رئیس جدید  مطالبه داریم.

farooj

 وی افزود: شهرستان معادن خوبی دارد اما این حوزه فعال نبوده این انتظار می رود این بخش پررنگ تر شود.

 خدمتگزار گفت: در حوزه اصناف شاه تحرکات خوبی بودیم  یکی از پشتوانه ها عظیم نظام بازاریان هستند امیدوارم همچون اوایل انقلاب حضورشان پررنگ تر  دربرنامه ها باشد.

در این جلسه با قدر دانی از تلاش های حمید رحیمی، علی وفا خواه به عنوان رئیس جدید معرفی شد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک