چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۵:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۳ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۴۴۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ - ساعت ۱۴:۳۹

آرزوهای جوان فاروجی پس از پیروزی بر سرطان

محمدرضا جهاندوست یکی از میلیون ها جوان ایرانی سرشار از امید وآرزو است که این روزها بعد از شکست دادن سرطان به ازدواج وخرید زمینی برای کشاورزی می اندیشد.

به گزارش اترک نیوز ، به نقل از پایگاه خبری فاروج، محمدرضا جهاندوست جوانی از اهالی روستای کواکی است که این روزها در روستای  مفرنقاه وبا خواهرش زندگی می کند،  او که پدر ومادرش را در سانحه تصادف از دست داده، در دوره سربازی از بیماری سرطانش مطلع وهمان زمان از سربازی معاف شد،  خواهر محمد با توجه به سن وسال کم برادر وبیماریش، همچون مادری دلسوز از او مراقبت کرده تا عمل جراحی او انجام شد.

farooj

هیئات امنای مرکز نیکوکاری دهستان سنگر،  شورای اسلامی و دهیاری خرق ، با اطلاع از شرایط محمدرضا، با حضور تعدادی از اعضا بعد از طی مسافت 75 کیلومتری به دیدن وی رفته وجویای احوال او شدند،  تا در کنار  آرامش روحی، با کمک های مادی برای طی مراحل درمان گره ای از مشکلات این جوان باز کنند تا به غیر از رنج بیماری رنج دیگری نداشته باشد.

farooj

محمد رضا از بی توجهی مسولان به افرادی همچون او که هیچ پشتوانه مالی ندارند شکوه داشت وقدر دان مرکز نیکوکاری خرق به عنوان تنها حامی خود بود.

 آرزوی این روزهای محمد رضا ، از دواج وخرید قطعه زمینی در روستای مفرنقاه برای کشت  وکار است .

farooj

این روزها بارقه امید در دل محمدرضا زنده شده است، این را هم پزشک جراح  محمدرضا اذعان دارد ومعتقد است محمد رضا دوران سخت مبارزه با سرطان را گذرانده واوپیروز این نبرد است.

 محمدرضا دو هفته ای هست که در یکی از نانوایی های شهر فاروج به کار مشغول هست و این کار برای  او اصلا مناسب نیست چرا که سرما خوردگی برای محمدرضا خیلی خطرناک  است و فضای کار نانوایی همراه با تعریق وبستر سازی برای بروز سرماخوردگی است، اما با همه این شرایط محدرضا امیدوار به آینده  ودلگرم تر از دیروز به فردا می اندیشد.

farooj

حسن شریف، مسئول مرکز نیکوکاری هم در خصوص فعالیت های این مرکز گفت: مرکز نیکوکاری دهستان سنگر با مرکزیت خرق بیماران سرطانی دیگری هم تحت تکفل خود قرار داده  است.

وی با اشاره به فعال بودن مجمع بانوان این مرکز افزود: فعالیت اعضا چشمگیر بوده وجذب کمک های مردمی  گواه این ادعا ست که زمینه را برای کمک به نیازمندان دهستان های دیگر شهرستان را هم فراهم کرده است.

وی افزود: رویکرد خیّران وپشتوانه قومی مردم روستای خرق ، زمینه اندیشیدن به کارهای بزرگتر را در ذهن اعضا فراهم کرده است

 وبه رغم اینکه این مرکز، در دور افتاده ترین روستای فاروج با جاده خاکی و صعب العبور قرار گرفته امروز جویای حال بیماران  در نقاط مختلف شهرستان است.

مراکز نیکوکاری در 5 دهستان شهرستان فاروج دایر شده وفعالیت خودرا آغاز کرده اند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک