پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اخبار ویژه | کد خبر: ۴۴۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴ - ساعت ۱۰:۳۵

رئیس جمهور وارد سنندج شد

رئیس جمهوری دقایقی قبل وارد فرودگاه سنندج شد و مورد استقبال مسئولان استان از جمله نماینده ولی فقیه در کردستان و استاندار قرار گرفت.
رئیس جمهور وارد سنندج شد,

به گزارش اترک نیوز به نقل  شبکه اطلاع رسانی راه دانا رئیس جمهوری دقایقی قبل وارد فرودگاه سنندج شد و مورد استقبال مسئولان استان از جمله نماینده ولی فقیه در کردستان و استاندار قرار گرفت.

حجت‌الاسلام حسن روحانی پس از مصاحبه‌ای کوتاه با خبرنگاران، به شهدای استان در بهشت محمدی سنندج ادای احترام خواهد کرد و بعد از آن در ورزشگاه سنندج با مردم دیدار عمومی خواهد داشت.

دیدار با علما و روحانیون، برگزیدگان علمی و فرهنگی و هنری و ایثارگران استان، دیدار با فعالان بخش اقتصادی با حضور مدیران عامل بانک‌ها و مدیران موسسات قوی سرمایه‌گذاری کشور، شرکت در جلسه شورای اداری و نشست خبری با اصحاب رسانه استان از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه آقای روحانی به استان کردستان است.

گفتنی است، معاونین، مشاورین و تعدادی از وزرا به عنوان نمایندگان آقای روحانی، پس از سخنرانی رئیس جمهوری در ورزشگاه آزادی سنندج، به شهرستان‌های 10‌گانه استان می‌روند تا مطالبات و خواسته‌های مردمی را بررسی کنند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک