شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۱:۰۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۲۴:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۴۴۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵ - ساعت ۱۰:۱۸

سکوت ۶ ماهه پروژه های کلنگ زنی شده تیتکانلو

امام جمعه تیتکانلو گفت: 6 ماه از کلنگ زنی شدن چن پروژه عمرانی در شهر تیتکانلو گذشت اما همچنان آغاز عملیات اجرایی آن مسکوت مانده است.
 سکوت 6 ماهه پروژه های کلنگ زنی شده تیتکانلو,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، حجت الاسلام حسین نادعلیزاده اظهار داشت: سه پروژه 6 ماه قبل در شهر تیتکانلو کلنگ زنی شد اما از آغاز عملیات اجرایی آن خبری نیست ومسئولان شهرستان این موارد را با سرعت بیشتری باید پیگیری کنند.

وی افزود: کلنگ زنی یک پروژه با حضور مسئولان شهرستانی و استانی این مهم را  به ذهن متبادر می کنند که پروژه برنامه ریزی شده و ردیف اعتباری آن دیده شده است و با این شرایط لزوم شروع عملیات آن بیشتر است.

وی گفت: بهسازی راه ارتباطی دو دهستان با کیلومتر و ارتباط دهی 8 روستا به مرکز بخش یکی از این پروژه هاست که امیدواریم مسئولان شهر وشهرستان با پیگیری  مستمر از تضیع حقوق اهالی این بخش جلوگیری کنند.

وی گفت: با ساخت این راه، عبور ومرور مردم برای کسب وکار و معیشت  بهبود می یابد.

 وی مجتمع فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد و سالن ورزشی تیتکانلو را  از دیگر پروژه های کلنگ زنی شده برشمرد و گفت: ایجاد راه ارتباطی مناسب با جوانان از کانال های فرهنگی و ورزشی موثرتر است  وبا توجه به ظرفیت بالای بخش خبوشان انتظار می رود این پروژه ها زودتر به سرانجام برسد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
دانشجو | 1394/05/05
0
0
زنده باد حاج اقای ناد علی زاده عزیز
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک