پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اخبار ویژه | کد خبر: ۴۵۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ - ساعت ۱۲:۵۰

جنایت هولناک آپاچی سواران مسلح درمشهد

بعدازظهر روز گذشته 2 جوان موتورسوار با شليک گلوله به سوي راننده يک دستگاه خودرو 206 در بولوار وکيل آباد مشهد، وي را به قتل رسانده و کيف سامسونتي را از عقب خودرو مقتول سرقت کردند.

به گزارش اترک نیوز به نقل از خراسان، حدود ساعت 13:20 روز گذشته مرد 55 ساله اي سوار بر يک دستگاه خودرو 206 نوک مدادي در لاين فرعي بولوار وکيل آباد و در نزديکي پل زيرگذر وکيل آباد 8 حرکت مي کرد که ناگهان 2 جوان سوار بر موتورسيکلت با سرعت جلوي خودرو پيچيدند و متوقف شدند.

راننده 206 با ديدن موتورسواران حيرت زده پايش را روي پدال ترمز فشرد و خودرو را متوقف کرد.

در اين لحظه جوان ترک نشين موتورسيکلت در حالي که سلاح کلت ماکاروف را در دست مي فشرد در اقدامي سريع از موتورسيکلت پياده شد و به سمت راننده خودرو رفت. او همچون گانگسترهاي غربي لوله سلاح را در حالي به سمت راننده گرفت که شيشه هاي خودرو بالا بود. ناگهان صداي وحشتناک شليک گلوله با صداي شکستن شيشه خودرو در هم آميخت و چشم هاي هراسان رهگذران به سوي محل شليک خيره شد. جوان موتورسوار سپس به سمت ديگر خودرو رفت و صحنه شليک دوباره تکرار شد. او بار ديگر گلوله اي را از سمت سرنشين خودرو به پهلوي راننده شليک کرد و در حالي که مرد 55 ساله از شدت درد به خود مي پيچيد او در عقب 206 را گشود و کيف سامسونتي را که در صندلي عقب قرار داشت برداشت. موتورسوار مسلح پس از ارتکاب اين جنايت وحشتناک بر ترک موتورسيکلت همدستش نشست که با موتور روشن در محل جنايت منتظر وي بود و بدين ترتيب آنان در ميان بهت و حيرت عابران و رانندگان عبوري از محل حادثه گريختند. هنوز 30 ثانيه از اين اقدام جنايتکارانه نگذشته بود که راننده مجروح، خودرو را با زحمت زياد به حرکت درآورد تا بتواند با رسيدن به مرکز درماني خود را از مرگ نجات دهد اما بيش از 400 متر مسافت به سمت وکيل آباد 6 را طي نکرده بود که به دليل شدت خونريزي و ضعف جسماني ناشي از اصابت گلوله، کنترل فرمان از دستش خارج شد و خودرو پس از برخورد به جدول حاشيه بولوار متوقف شد.

گزارش خراسان حاکي است: با هجوم رهگذران و رانندگان عبوري به سوي راننده مجروح، ترافيک سنگيني در بولوار وکيل آباد به وجود آمد اما ديگر دير شده و راننده 206 به قتل رسيده بود. دقايقي بعد در حالي ماموران کلانتري نجفي ماجراي اين جنايت مسلحانه را به قاضي ويژه قتل عمد اطلاع دادند که وي در حال بررسي موضوع مرگ مرد جواني در حادثه آتش سوزي يک منزل مسکوني بود. با توجه به اهميت و حساسيت ماجرا، بلافاصله قاضي سيدجواد حسيني عازم محل وقوع جنايت شد و بدين ترتيب با حضور کارآگاهان پليس آگاهي و کارشناسان سلاح، تحقيقات قضايي درباره اين قتل هولناک ادامه يافت. بررسي هاي ميداني قاضي حسيني نشان مي داد: گلوله اي که از سمت راننده شليک شده است به ساق پاي مرد 55 ساله اصابت کرده و تنها خراشيدگي زير پوست ايجاد کرده اما گلوله اي که از سمت ديگر خودرو شليک شده پس از عبور از کمربند شلوار راننده، در پهلوي وي جاي گرفته است. گزارش خراسان حاکي است: در ادامه تحقيقات و با شناسايي هويت مقتول که «ع» نام داشت مشخص شد وي از اهالي همان منطقه بوده و به شغل طلاسازي اشتغال داشته است با پيدا شدن برخي سرنخ ها اين احتمال قوت گرفت که درون کيف سامسونت طلا بوده و سارقان مسلح به قصد دستبرد به طلاها، او را به قتل رسانده اند. در همين حال «قاضي سيدجواد حسيني»هرگونه انگيزه و يا شائبه سياسي در اين جنايت مسلحانه را رد کرد و گفت: بررسي ها و تحقيقات دقيق نشان مي دهد که انگيزه عاملان جنايت فقط سرقت طلا بوده است.

چرا که مقتول قصد داشت مقداري طلا را به بازار امام رضا(ع) منتقل کند. قاضي ويژه قتل عمد افزود: عاملان اين جنايت مسلحانه از موتورسيکلت آپاچي دو رنگ سبز و سورمه اي استفاده کرده اند و تاکنون يک نفر مظنون نيز پس از انجام تحقيقات ميداني در اين باره دستگير شده است که بازجويي از وي با صدور دستورات ويژه ادامه دارد.

قاضي شعبه 211 دادسراي عمومي و انقلاب مشهد با اشاره به اين که سرنخ هاي مهمي از عاملان اين جنايت به دست آمده است، از کساني که اطلاعاتي درباره اين حادثه دارند و يا موتورسيکلت مورد استفاده قاتلان را شناسايي کرده اند خواست اطلاعات خود را با پليس 110 و يا شماره 2183700 پليس آگاهي در ميان بگذارند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک