سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۷:۲۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۲ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۱۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس گوناگون | کد خبر: ۴۵۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ - ساعت ۱۵:۲۶

خواسته مادر شهید غواص برای تدفین فرزندش

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فریدونکنار با بیان اینکه درخواست مادر شهید غواص احراز هویت شده «مسلم فریدونکناری» مورد قبول مسئولان قرار گرفت، گفت: شهید مسلم رسولی‌کناری در مزار سردار بصیر دفن می‌شود.

 مجید حسین‌پور در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: شنبه هفدهم مردادماه شهدای غواص در شهرستان فریدونکنار تشییع می‌شوند که در میان آنها شهید مسلم رسولی‌کناری از فریدونکنار نیز هست.


وی با اشاره به تشکیل ستاد استقبال از شهدای خط شکن غواص مازندرانی در فریدونکنار، افزود: این ستاد در فریدونکنار تشکیل شده و کمیته‌های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فریدونکنار با بیان اینکه همه چیز برای میزبانی شایسته از شهدای غواص در فریدونکنار آماده است، تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام شده در فرمانداری فریدونکنار از ظرفیت همه مردم در مناطق مختلف شهری و روستایی برای این استقبال استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مادر شهید مسلم رسولی‌کناری خواستار تدفین پسرش در گلزار شهدای تکیه معصوم‌زاده این شهرستان شده است، ادامه داد: ایشان می‌خواهند پسرشان بنابر وصیت خود در کنار مزار سردار شهید حاج حسین بصیر و امامزاده سیدمحمد خاکسپاری شود.

حسین‌پور با تاکید بر اینکه این خواسته مورد توافق و حمایت مسئولان قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: پیکر شهید مسلم رسولی‌کناری هفته آینده پس از استقبال پرشور مردم ولایتمدار فریدونکنار در گلزار شهدای تکیه معصوم‌زاده و در جوار مزار سردار شهید حاج حسین بصیر و امام‌زاده سید محمد خاک‌سپاری می‌شود.

وی افزود: در حال اجرای سازه لازم برای برگزاری مراسم خاکسپاری در گلزار شهدای فریدونکنار هستیم و این موضوع در ستاد استقبال از شهدای خط‌شکن غواص مازندرانی در فرمانداری فریدونکنار نیز مطرح شده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فریدونکنار با بیان اینکه مراسم شب وداع با شهید مسلم رسولی‌کناری در مسجد جامع شهرستان برگزار می‌شود، گفت: از ظرفیت‌های مردمی در مراسم استقبال، شب وداع و خاکسپاری شهید استفاده می‌شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک