شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۲۰:۲۸ - اذان ظهر:۱۱:۵۲:۵۲ - اذان مغرب:۱۷:۱۶:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس گوناگون | کد خبر: ۴۶۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۵ - ساعت ۲۳:۴۵

نسبت جهاد مغنیه و سردار سلیمانی چیست؟

چندی پیش شایعه ای در خصوص نسبت خانوادگی شهید جهاد مغنیه و سردار سلیمانی گوش به گوش در فضای مجازی چرخید و حالا به واقعیت می پردازیم.

در بدو شهادت جهاد عماد مغنیه، شبکه ی العربیه اقدام به نشر خبری نمود، با این عنوان که: مادر شهید، خواهر سردار حاج قاسم سلیمانی است و جهاد خواهر زاده ی این سردار ایرانی بوده و نیز این موضوع را اضافه کرد که خواهر ایشان سالها پیش به شهادت رسیده اند.

 
نسبت جهاد مغنیه و سردار سلیمانی چیست؟
 
انتشار این خبر شیطنت آمیز که بلافاصله بعد از شهادت جهاد برای ارتباط دادن اقدام تروریستی صهیونیست ها به ایران و عملیاتی برای زهر چشم گیری از حزب الله هدف گیری شده بود، در ابتدا بدلیل بی اطلاعی عموم برای عده ای از مخاطبان جلب نظر نمود اما با گذشت اندک زمانی پس از رسانه ای شدن خبر حضور مادر شهید و کشف هویت لبنانی وی، نقل این شایعه خاموشی گرفت.
 
با گذشت زمان و با انتشار چند عکس دیگر از شهید جهاد مغنیه و سردار حاج قاسم سلیمانی که بدلیل ارتباط دوستانه و خانوادگی شهید عماد و سرلشگر سلیمانی در گذشته بود، این شایعه رنگ دیگری به خود گرفت و عنوان ازدواج جهاد با یکی از اقوام سردار را پیدا کرد.
 
متاسفانه این شایعه دست مایه ی برخی از سایت ها و صفحات شخصی شده است اما واقعیت از این قرار است، پس از تحقیقات از منابع موثق و پیگیری از نزدیکان و خانواده ی ایشان، این شایعه ی خبری نیز به جد تکذیب گردید. 
 
انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک