دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۴۶۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷ - ساعت ۹:۴۳

افتتاح افزون بر ۴۰ پروژه در هفته دولت در شهرستان فاروج

فرماندار فاروج خبرداد: 42 پروژه با 123میلیارد ریال اعتبار در حوزه دستگاه های مختلف در هفته دولت در شهرستان فاروج افتتاح می شود.
افتتاح افزون بر 40 پروژه در هفته دولت در شهرستان فاروج,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، امان الله خدمتگزار اظهار داشت: این پروژه ها در حوزه شهرداری ها، بنیاد شهید، جهاد کشاورزی، آب و فاضلاب روستایی ،شرکت گاز، مسکن، دهیاریهای وبهداشت افتتاح می شود .

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای کارمند با توجه به کارمند بودن دوتن از شهدای شهرستان گفت: در روز برگزاری یادواره شهدا،  برنامه های ویژه روز کارمندهم اجرا می شود.

خدمتگزار از برگزاری نشست هایی با عنوان میز خدمت خبرداد وگفت: این نشست ها با مردم در سطح شهرهای فاروج وتیتکانلو و دو بخش مرکزی وخبوشان پیش بینی شده تا علاوه برارائه گزارش از خدمات نظام ودولت، به سوالات مردم هم پاسخ داده شود.

وی به برگزاری همایش شوراها ودهیاران در هفته دولت اشاره کرد وافزود: غبار روبی گلزار شهدا، برگزاری نشست با اصناف وبازاریان ، بازدید وسرکشی از خانواده های شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی از دیگر برنامه هایی است که در این هفته برگزار می شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک