سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۷:۳۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۰۸ - اذان مغرب:۱۹:۴۶:۵۳
بجنورد
۱۶° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۴۶۵۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ - ساعت ۱۰:۱۲

هفته دولت فرصت خوبی برای ارائه عملکرد مدیران است

فرماندار مانه وسملقان در جلسه شورای اداری گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای مدیران است که بتوانند عملکرد دولت را با مردم در میان بگذارند.

به گزارش اترک نیوز به نقل از  پایگاه خبری آشخانه، غلامرضا عوض زاده فرماندار مانه وسملقان در جلسه شورای اداری این شهرستان با تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت:ورود آزادگان به ایران مایه فخر و مباهات ما ایرانیان است و آزادگان نماد و اسوه استقامت هستند.

وی در ادامه با اشاره به هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای مدیران است که بتوانند عملکرد دولت را با مردم در میان بگذارند.و با توجه به پیش رو بودن انتخابات بتوانند روحیه نشاط و امید را در بین مردم تزریق کنند.

وی با اشاره به کلنگ زنی پروژه گاز رسانی به 40 روستای شهرستان در هفته دولت سال گذشته گفت: پروژه گاز رسانی به 40 روستای شهرستان با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد تومان در هفته دولت سال گذشته آغاز شد و در هفته دولت امسال گاز رسانی به بخشی از این روستاها افتتاح خواهد شد.

عوض زاده به حذف مدارس خشتی و گلی در شهرستان تاکید کرد وافزود: تعداد 34 مدرسه خشتی و گلی در شهرستان وجود دارد که 50 درصد آن امسال و 50 درصد آن نیز سال آینده حذف خواهد شد.

در ادامه مدیر کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: حضور گردشگران خارجی در 3 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 9 برابر افزایش داشته است.

سویدانلویی افزود: گردشگری به عنوان شاخص توسعه مورد توجه است که خراسان شمالی در این زمینه رشد خوبی داشته است.

وی گفت: همه پتانسیل های گردشگری در مانه و سملقان وجود دارد و باید به توسعه زیر ساخت ها در بخش گردشگری توجه شود.

وی با اشاره به وجود بخش اعظم صنایع دستی خراسان شمالی در شهرستان مانه وسملقان گفت: با توجه به اینکه بخش اعظم صنایع دستی خراسان شمالی در شهرستان وجود دارد تا پایان امسال مرکز صنایع دستی در مانه وسملقان راه اندازی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک