چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۵:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۳ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۴۶۵۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ - ساعت ۱۶:۵۷

شلیک همزمان موشکهای "بتار" حزب الله عراق به بیجی+عکس

در ادامه عملیات نظامی ارتش و حشد الشعبی عراق برای پاکسازی شهر بیجی در شمال استان صلاح الدین این کشور صبح امروز گردانهای حزب الله عراق صدها فروند موشک زمین به زمین به مراکز داعش شلیک کرده است.
شلیک همزمان موشکهای

 در ادامه عملیات نظامی ارتش و حشد الشعبی عراق برای پاکسازی شهر بیجی در شمال استان صلاح الدین این کشور صبح امروز گردانهای حزب الله عراق صدها فروند موشک زمین به زمین به مراکز داعش در مناطق "تل آلبوجراد و حی الصینی" واقع در حاشیه غربی باین شهر شلیک کرده است.

 
 
 
در نبردهای روزهای اخیر دهها داعشی به هلاکت رسیده و گروه دیگری نیز زخمی شده اند .لازم به ذکر است که عملیات نظامی پاکسازی منطقه بیجی واقع در شمال استان صلاح الدین عراق از دو ماه پیش با مشارکت ارتشو یگانهای نخبه حشدالشعبی (بسیج مردمی عراق) آغاز شده که طی آن رزمندگان موفق به بازپس گیری شهر بیجی، پالایشگاه نفت آن و بسیاری از مناطق حاشیه ای آن شده است.
 
شلیک همزمان موشکهای
 
هم اکنون نبردها میان دو طرف در مناطق حاشیه غربی شهر بیجی در جریان است و رزمندگان با هدف قرار دادن مناطق تحت سیطره داعش خسارات و تلفات سنگینی را به سازمان رزم و تسلیحات این گروه وارد آورده اند.
 
شلیک همزمان موشکهای
 
شلیک همزمان موشکهای
 
شلیک همزمان موشکهای
 
شلیک همزمان موشکهای
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک