دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۴۶۷۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ - ساعت ۹:۳۹

پیشرفت ۴۰ تا ۹۰ درصدی واحد های مسکونی خیرساز دالنجان

فرماندار فاروج از پیشرفت فیزیکی 40 تا 90 درصدی 40 واحد مسکونی خیّرساز خانوارهای زیر پوشش کمیته امداد روستای دالنجان کردیه خبرداد.
پیشرفت 40 تا 90 درصدی واحد های مسکونی خیرساز دالنجان,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، امان الله خدمتگزار اظهار داشت: در تازه ترین نشستی که با خیّران متعهد شده برای ساخت واحد مسکونی در این روستا برگزار شد توافقاتی برای اجرای پروژه آبرسانی به این واحدها، ساخت مسجد ومدرسه وگازرسانی انجام شد.

وی گفت: در این نشست مقرر شد با نظارت آب وفاضلاب روستایی تا 6 میلیارد و500 میلیون ریال  از سوی خیران هزینه شود وبرای تامین این اعتبار با خیّران توافق شد.

خدمتگزار افزود: برای ساماندهی فاضلاب وآب های سطحی  روستایی هم ارائه طرح از سوی شهرستان وتامین هزینه با خیران است که ظرف 15 روز این طرح باید ارائه شود.

به گفته این مسئول ساخت مسجد برای این روستا با 150 متر زیر بنا هم با مشارکت خیّران انجام می شود تا با انتقال 40 خانوار به واحدهای جدید مشکلی در این حوزه نباشد.

فرماندار فاروج از پیگیری  جلب مشارکت خیّران مدرسه ساز از سوی خیّران متعهد شده برای ساخت واحدهای مسکونی این روستا خبرداد وگفت: گاز رسانی به فضای جدید ایجاد شده با ساخت 40 واحد مسکونی هم از سوی شرکت گاز انجام می شود.

فرماندار فاروج از واگذاری یک رانس برق، 300 میلیون ریالی از سوی یکی از این خیّران برای تامین برق ، 40 واحد در حال ساخت خبرداد وگفت: اعتبار تکمیل برق رسانی هم از سوی فرمانداری شورکت برق شهرستان انجام می شود.

خدمتگزار به اجرای طرح اشتغالزایی برای 40 خانوار مددجوی کمیته امداد با کمک خیّران واستفاده از اعتبارات دهیاری برای سرمایه گذاری اشاره کرد وگفت: برنامه ریزی شده تا این روستا، نمونه ای برای طرح های اشتغالزایی شود.

وی تاکید کرد: جلسات برسی میزان پیشرفت پروژه  وبرنامه های توافق شده ماهانه  از سوی دهیاری  برگزار می شود وپیگیری مدیران برای تحقق این طرح وبرنامه ها ضروری است.

از 80 خانوار  ساکن در روستای محروم دالنجان کردیه،  40 خانوار مددجو  کمیته امداد اما خمینی (ره) و 40 خانوار هم از اقشار آسیب پذیر هستند.

 طرح جابه جایی فضای مسکونی روستای دالنجان از پایین دست روستا به بالا دست آن از سال 92 آغاز شد  وخیّران متعهد  شدند در فاز اول ساخت 40 واحد مددجویان تحت پوشش و در فاز دوم 40 خانوار غیر مددجو را انجام دهند .

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
علی حسین زاده | 1395/10/19
0
0
درباره روستای دالنجان کردیه باید بگم که درسته شهرکی اینجا ساختن ولی خیلی بودجه ها رو اینجا مسئولان و شورای روستای به جیب زدن 90%مردم با طرح هادی موافق بودن اما شوراها وچندتا از مسئولان خودشون بریدن ودوختن اینجا هیچ خبری از انسانیت نیست هرکسی فقط و فقط به فکرجیبشه اگه مسئول با وجدانی پیدا میشه حتما یه سر به روستایه دالنجان کردیه بزنه
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک