دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۶:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۸:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس فرهنگی | کد خبر: ۴۶۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ - ساعت ۹:۱۴

بعضی رفتارهای غلط مسئولان باعث کاهش حضور مردم در صحنه می شود

امام جمعه فاروج گفت: مسئولان مراقب اظهار نظرهایشان باشند، بعضی رفتارهای غلط مسئولان باعث کاهش حضور مردم در صحنه می شود.

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج،  حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده در یادواره شهدای کارمند فاروج اظهار داشت: حضور مردم در همه صحنه ها یکی از افتخارات نظام است ضروری است این حضور ارزشمند حفظ شود ومردم سالاری دینی باید در همه سطوح حاکمیت داشته باشد.

وی با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجائی وباهنر افزود: شاخصه هایی  در این شهیدان، آنان را الگو ساخته است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان، تواضع وفروتنی ، خود را تافته جدا بافته از مردم قلمداد نکردن، اخلاص،صلابت داشتن در دفاع از ارزش های انقلاب، متعهد بودن  به اجرای ارز ش های دینی  وانقلابی، متعهد بودن به اجرای ارزش های دینی وانقلابی، دوری از تظاه،ر ویژگی های شاخص این شهیدان  برشمرد وعنوان کرد: همین ویژگی ها آنان را ماندگار کرد.

وی با قدر دانی از تلاش های دولت در مدت فعالیتش به مطالبات مردم وهبری  از دولت اشاره کردو گفت: طرح تحول سلامت  که یکی از طرح های بسیار  این دولت است انقلابی در حوزه بهداشت وسلامت ایجاد کرد.

وی تکمیل طرح مهندسی فرهنگی وپیوست های آن، بهبود فرهنگ کارو فرهنگ مصرف را از مطالبات عمومی مردم ورهبری از دولت برشمرد  وافزود:  مبارزه با قباحی گری وبی بندباری های اخلاقی، ممانعت از فراهم شدن بستر بی بندوباری، بی اخلاقی و بد اخلاقی های در جامعه  مطالبات مردم در حوزه فرهنگ است.

امام جمعه فاروج ، حفظ ثبات وآرامش را از دست آوردهای دولت در سیاست داخلی کشوربرشمرد وگفت:  حفظ حضور ارزشمند مردم   در همه صحنه ها یکی از افتخارات نظام است و  ضروی است  مردم سالاری دینی در همه سطوح حاکمیت داشته باشد.

وی گفت: بعضی رفتارهای غلط باعث کاهش حضور مردم در صحنه هامی باشد و باید مسئولان در اظهار نظرها ورفتارشان دقت داشته باشد.

وی گفت: در عرصه دفاع از حق هسته ای  متناسب با آرمان ها باید فعالیت دولتمردان  با حداقل آسیب ها  ومضرات استمرار داشته باشد .

 امام جمعه فارج، اصلاح نظام اداری را در حوزه مشکل اجتماعی را از دیگر مطالبات  برشمرد وگفت  در بعضی آزمون های استخدامی  جای شک و تردید است وباید شفاف سازی شود.

وی اجرایی  کردن  سیاست های اصل 44 وتقویت اقتصاد  دانش بنیان در جامعه را از مطالبات رهبری برشمرد وگفت: از آمدن  گروه های اقتصادی ودیپلماسی  خارجی  نباید ذوق ده شویم، دولت باید به سمتی برود که وابستگی به نفت با توجه به تولید داخلی وبنگاه های زود بازده اقتصادی، کاهش یابد.

وی پیگیری تسهیلات پرداختی که درجای خود هزینه نشده است را از دیگر مطالبات مردم از دولت برشمرد  وگفت:  این  مسئله در سطح استان وشهرستان فاروج هم امیدواریم بررسی شود  وافرادی که  تسهیلات  را به نام  کار اقتصادی  گرفته  وجای دیگر هزینه کرده اند  معرفی شوند.

فرماندار فاروج گفت: دوانتخابات مهم  در پیش رو داریم  ما قیم مردم نیستیم  وباید بکوشیم با رویکرد  مشارکت حداکثری مردم باشد.

 امان الله خدمتگزار افزود:  یکی از اصول دولت صداقت در گفتار است و وعده های وزیر بهداشت   در سفر هیئت دولت برای ساخت کلنیک تخصصی واحداث پانسیون  پزشکان در مرحله اجرایی شدن است.

از کارمندان نمونه دستگاه های شهرستان  وخانواده های شهدای کارمند قدر دانی شد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک