سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۷:۳۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۰۸ - اذان مغرب:۱۹:۴۶:۵۳
بجنورد
۱۶° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۴۶۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ - ساعت ۹:۲۱

نیمی از مدارس گلی مانه و سملقان امسال حذف می شود

فرماندار مانه وسملقان گفت: 34 مدرسه خشتي و گلي در شهرستان وجود دارد که 50 درصد آن امسال و 50 درصد آن نيز سال آينده حذف خواهد شد.
نيمي از مدارس گلي مانه و سملقان امسال حذف مي شود,

به گزارش اترک نیوز به نقل از فرماندار شهرستان مانه وسملقان در گفتگو با پایگاه خبری آشخانه، گفت: با توجه به اینکه از محل اعتبارات نوسازی مدارس اعتبار خوبی به شهرستان مانه وسملقان اختصاص داده شده است نیمی از مدارس خشتی و گلی شهرستان امسال حذف می شنود.

غلامرضا عوض زاده افزود: 34 مدرسه خشتي و گلي در شهرستان وجود دارد که 50 درصد آن امسال و 50 درصد آن نيز سال آينده حذف خواهد شد.

فرماندار مانه وسملقان گفت: هفته دولت فرصت خوبي براي مديران است که بتوانند عملکرد دولت را با مردم در ميان بگذارند و با توجه به پيش رو بودن انتخابات بتوانند روحيه نشاط و اميد را در بين مردم تزريق کنند.

«غلامرضا عوض زاده» با اشاره به آغاز عمليات گازرساني به 40 روستاي شهرستان در هفته دولت سال گذشته گفت: پروژه گازرساني به 40 روستاي شهرستان با اعتباري بيش از 25 ميليارد تومان آغاز شد و در هفته دولت امسال گازرساني به بخشي از اين روستاها به بهره برداري خواهد رسيد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک