پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۵/۱۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۴۷۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ - ساعت ۲۰:۴۹

مجمع بسیجیان، جهت رفع مشکلات شهرستان فاروج تشکیل شد

فرمانده سپاه شهرستان فاروج گفت: مجمع بسیجیان با حضور اقشار مختلف وتحصیل کرده برای تحقق طرح های مطالعاتی رفع کننده مشکلات شهرستان تشکیل شده است.
مجمع بسیجیان، جهت رفع مشکلات شهرستان فاروج تشکیل شد,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، سرگرد روح الله محمدی در جلسه مجمع بسیجیان شهرستان اظهار داشت: فعالیت ها در هر حوزه دارای معایب ومشکلاتی است که کارگروه های مجمع بسیج با آسیب شناسی این مشکلات می تواند به رفع نقص آن کمک کند.

وی افزایش آمار طلاق را یکی از آسیب های مورد برسی کارگروه بانوانان مجمع بسیج برشمرد وافزود: با بررسی به عمل آمده نبود مراکر مشاوره پیش از ازدواج از عوامل موثر در افزایش آمار طلاق، شناسایی شد که راهکارها به شبکه بهداشت شهرستان برای عملیاتی شده ارائه شده است.

وی با بیان اینکه، جنس کار در این مجمع از این دست است گفت:عقبه فکری را  در حوزه های مختلف بسیجان عضو در 8 کارگروه مجمع تامین می کنند تا رفع مشکلات کارشناسی تر شود.

محمدی تاکید کرد: اگر سنگر وخاکریز را محکم نکنیم  دشمن دنبال نفوذ است و ما به عنوان بسیج شهرستان  ونخبگان فرهنگی باید بتوانیم در مجموعه هایی که متخصص هستیم  آرا ونظراتمان را ارائه کنیم تا اقدامات پیشگیرانه انجام شود.

رئیس مجمع بسیجیان شهرستان فاروج هم گفت: خارج شدن سبک زندگی از حوزه اسلامی وگرایش به سمت زندگی غربی زمینه ساز بسیاری از مشکلات در جامعه شده است.

حجت الاسلام نادعلیزاده اظهار داشت: غدیر شناسنامه شیعه است  وباید این هویت خودمان را بهتر بشناسیم وبراساس آن عمل کنیم.

وی گفت: همین شناسنامه وترس از اقتدار وعظمت آن هجمه های دشمنان را بهمراه داشته  که بایدآن را حفظ کنیم تا توان مقابله بیابیم.

وی گفت: این شناسنامه در رفع مشکلات اقتصادی  وفرهنگ نقش موثری می تواند داشته باشد.

امام جمعه فاروج باتسلیت شهادت امام باقر (ع) گفت: یکی از بیانات این امام برحذر داشتن مردم از تنبلی وبی حوصلگی بوده است.

حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده اظهار داشت: عامل بسیاری از مشکلات در جامعه تنبلی است واگر این مسئله حل شود معضلات اجتماعی بسیاری کاهش می یابد.

وی با بیان اینکه شهرستان ظرفیت منحصر به فردی به نام بازار آجیل دارد اما چقدر در این حوزه تولید کننده هستیم؟

وی افزود: تبدیل شدن به فروشگاهی برای عرضه محصولات دیگر مناسب شهرستان نیست وباید بازار تولید این محصولات در شهرستان رونق بیشتری بیابد تا به اقتصاد منطقه کمک کند.

در این نشست مسئول کارگروه سلامت نتایج بررسی مشکلات کلر زنی به آب در روستای های شهرستان وراهکارهای موثر بر رفع این مشکلات را تبین کرد.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک