چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس فرهنگی | کد خبر: ۴۹۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۷ - ساعت ۱۳:۱۲

بی حیایی و بی بندوباری؛ سوغات تورهای گردشگری غیر مجاز+ تصاویر

چندی است که در سایه کم توجهی و غفلت مسئولان فرهنگی شاهد گسترش روز افزون تورهای گردشگری غیر مجاز با تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی همراه با برنامه های رقص ، آواز و بی بندوباری به صورت مختلط هستیم که متاسفانه گاه همراه با پدیده شوم کشف حجاب همراه می شود.

به گزارش اترک نیوز به نقل از انقلاب نیوز؛ تبلیغات گسترده ای این روزها فضای مجازی را پُر کرده است  و همراه با تصاویری است که جوانان را به سمت خودشان جذب می کند؛ تبلیغاتی همچون اردوهای دانشجویی ، تورهای دانشجویی ، تورهای گردشگری ، تورهای طبیعت گردی و...عناوینی هستند که به شدت در فضای مجازی تبلیغ می شوند آن هم بصورت کاملاً آزاد فعالیت غیر مجازی که هیچ گونه نظارتی بر روی آن نیست و به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه در راستای تخریب فرهنگ و ارزش ها فعالیت می کند.
 
تبلیغات این تورهای گردشگری غیر مجاز  اغلب در شبکه های اجتماعی همراه با ارایه شماره تماس و آدرس دفاتری است که مبادرت به تدارک و سازماندهی این اردوهای عمدتاً غیر مجاز می کنند به نظر می رسد که عده ای از این طریق درصدد هستند تا برای رسیدن به مقاصد اقتصادی و غیر اقتصادی خود، فرهنگ ولنگاری و بی بندوباری را در میان جوانان گسترش داده و با قبح شکنی روابط خارج از عرف و شرع را عادی سازی کنند.

 
 
 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
ناشناس | 1394/08/08
5
13
لعنت خدا بر تمام بانی وباعث اینها... لعنت رسول خدا بر اینها... اللهم عجل الولیک الفرج.... یا مهدی ادرکنی
نام :
ایمیل
نظر
ناشناس | 1394/08/08
5
10
واقعا لعنت خداوند براین بی غیرت ها. جونای مردم دارند توسوریه وعراق خون میدند اینا دنبال بی ناموسی هاشون هستند. باید مثل داعشی ها سرشون بدند.
نام :
ایمیل
نظر
مهدوی | 1394/08/08
5
10
خدا لعنتشون کنه. جونامون تو عراق وسوریه دارند خون میدند اینا دنبال عیش ونوش خودشون هستند.مملکت رو به گند کشیدند.
نام :
ایمیل
نظر
عبدی م | 1394/08/10
0
2
با عرض سلام واقعا جای بسی تاسف است در لقای حضرت مهدی (ع) و زیر پرچم اسلام گفته میشود شعیه هستیم با اینکارهای بیشرمی همی اعتقاد زیر سوال بردن وبا ز تاسف از بی غیرتی مردان ایرانی که چگونه از خون شهیدان اینگونه پاستاری می کنن انشا الاه هر چه زوتر ظهور منجی عالم بشریت ....... صلوات
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک