دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۶:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۸:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۵۱۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۰۹ - ساعت ۱۱:۵۲

بخشدار مرکزی فاروج معرفی شد

با حضور، نوروزی، معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی علاوه بر تودیع ومعارفه بخشدار مرکزی، 5 مدیر دستگاه های شهرستان فاروج نیز تودیع ومعارفه شدند .
بخشدار مرکزی فاروج معرفی شد,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان شمالی دراین جلسه گفت: رضایت مردم اولویت اول همه مدیران باید باشد.

نوروزی افزود: نگاه دولت استفاده از همه سرمایه های بویژه در حوزه نیروی انسانی برای رسیدن به اهداف وبرنامه های پیش بینی شده است.

وی تاکید کرد: تلاش همه کمک به دولت برای تحقق برنامه هاست.

در این نشست با قدر دانی از تلاش های مهدی عطاران، به عنوان بخشدار سابق، محسن سیاه به عنوان سرپرست موقت بخشداری با حفظ سمت معاونت فرماندار، رضا قاسم زاده به عنوان بخشدار مرگزی معرفی شد.

همچنین با قدر دانی از محمد مصرزاده، وکیلی به عنوان رئیس راه وشهرسازی، با قدر دانی از جودی، علی اکبر کیوان به عنوان رئیس ورزش وجوانان ، با قدر دانی از براتعلی احمدی، فرهادی به عنوان رئیس بنیاد مسکن وبا قدر دانی از ابراهیم سامانی، دیمه کار به عنوان رئیس اداره برق فاروج معرفی شد.

حکم بخشدار مرکزی هم در جلسه قرائت شد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک