دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۶:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۸:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۵۲۴۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ساعت ۱۴:۵۴

دلمشغولی های فوتسالی ها فاروجی راه یافته به انتخابی تیم ملی امید

خبر خیلی کوتاه بود، راهیابی دو فوتسالیست فاروج به انتخابی تیم ملی امید، اما همین چند کلمه مفهوم وسیعی را برای بسیاری از ورزشکاران فاروج داشت.

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، حسین خوش اندام وسعید اکبرزاده همان خبرسازانی هستند که امروز برای بسیاری از  همکلاسی هاوهم مدرسه ای هایشان یک علامت سوال لذت بخش شده اند واز سویی، سوال برانگیز برای ورزشکاران سایر شهرستان های استان، که مگر فاروج هم ورزش دارد؟!.

این جمله را سعید اکبرزاده نوجوان متولد چهارمین روز از آبان ماه سال 76 می گوید، او که به تعبیر خودش فوتبال را با توپ پلاستیکی واینبار برخلاف فوتبالی ها دیگر از زمین های آسفالت در خیابان ها شروع کرده است.

farooj

شروع صحبتش با گلایه از عدم حمایت از ورزشکاران است، از اینکه ورزشکاران شهرستان رغبتی به پرش بر پله های بالاتر ندارند، چون دیده نمی شوند یا بعضی ها نمی خواهند که آنها را ببینند، با لبخند خاطره حضورش در مرحله اول انتخابی تیم ملی امید، در بجنورد را تعریف می کند، همان خاطره ای که باعث می شود بگوید، فاروج ویترین رسانه ای ندارد، ماجرا را از آنجا تعریف می کند که وقتی رقیب بجنوردی از او  می پرسد، از کدام شهرستان هستید، او ودوستش می گویند، از فاروج، رقیب بجنوردی با تعجب می گوید مگر فاروج هم ورزش دارد!؟

farooj

سعید اکبرزاده، وجود یک مربی دلسوز به نام احمد نقدی را که بی هیچ چشم داشتی حتی با هزینه کردن از جیب شخصی تیم باشگاه فرهنگی ورزشی علم وادب فاروج  را سرپا نگه داشته، را عامل ایجاد شور ورزش در خود وهم تیمی هایش عنوان می کند.

اوافزود: از طریق مربی از موضوع انتخابی تیم ملی امید مطلع شدیم وبا برنامه ریزی هایشان خود را برای حضور در این رقابت آماده کردیم.

farooj

وی گفت: در مرحله اول که در بجنورد سنجش ها انجام شد، با80 نفر رقابت داشتیم که 19 نفر انتخاب شدند واز این تعداد 4 نفر ورزشکاران فاروج بودند.

اکبرزاده، مکان برگزاری تست های مرحله دوم را شهرستان مشهد عنوان کرد وگفت: این بار270 نفر از سطح استان خراسان رضوی،شمالی وجنوبی تست دادند که این مرحله بسیار سخت تر از مرکز استان خراسان شمالی بود وزیر نظر سید محمد ناظم الشریعه وحمید شاندیزی ظرف سه روز انجام شد.

این ورزشکار، خروجی این مرحله را 40 نفر عنوان کرد وافزود: از این تعداد 15 نفر به مرحله نهایی پس از تست در تهران راه می یابند.

او که امیدوار به پوشیدن تیم ملی امید فوتسال است گفت: بصورت فشرده زیرنظر مربی هفته ای دو جلسه فوتسال، دو جلسه بدنسازی  ودو تمرین می کنیم اما همه این ها مانعی برای درس خواندنمان هم نیست.

حسین خوش اندام، دیگر ورزشکار راه یافته به مرحله کشوری انتخابی تیم ملی امید فوتسال، گلایه های دوستش را تکرار کرد وگفت: حال هیئت های ورزشی به ویژه فوتبال در شهرستان خوب نیست.

farooj

وی افزود: با حداقل ها ورزش می کنیم، کمبود توپ، پرداخت شهریه برای سالن فوتسال، باشگاه بدنسازی و... ورزش را پرهزینه کرده است.

وی گفت: روشن شدن شعله یکی از بخاری های سالن فوتسال ارتباط مستقیمی با جیب ما دارد، شهریه باشگاه  را بپردازیم تازه یکی از بخاری های سالن روشن می شود، این درحالیست که این سالن ساعت های مختلفش پر است وبی شک همه تیم ها شهریه می پردازند.

farooj

خوش اندام گفت: توپ های مورد استفاده ما، با هزینه مربی خریداری شده است، رفتن به هر مسابقه خارج از شهرستان برای تیم 25میلیون ریال با رعایت حداقل ها هزینه دارد، که بردوش مربی وبازیکنان است.

او هم از بی سروسامانی هیئت فوتبال شهرستان گلایه کرد وگفت:  گم شدن نمابردعوت به مسابقات استانی در سال گذشته  می رفت که ما را از این رقابت ها جا بگذارد که با پیدا شدنش در اداره ورزش وجوانان شهرستان موفق شدیم در این رقابت ها شرکت کنیم.

خوش اندام از استعدادهای خوب شهرستان هم گفت وافزود: این استعدادها باید جهت دهی شوند، جای برنامه های هدفمند وهدفگذاری شده در ورزش شهرستان خالی است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک