دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۶:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۸:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۵۳۷۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ساعت ۱۰:۵۹

هم آموزی فرصتی مناسب، برای کمبود وقت در کلاس های چند پایه

معاون آموزش و نوآوری اداره آموزش و پرورش فاروج گفت: هم آموزی فرصتی مناسب، برای کمبود وقت در کلاس های چند پایه است و باید معلمان از این فرصت استفاده مطلوبی داشته باشند.

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، خلیل ذوقی در جلسه کیفیت بخشی کلاس های چندپایه اظهار داشت: کلاس های چندپایه در روستاها ،درراستای عدالت آموزشی وانسداد مبادی بیسوادی،ایجادشده است

وی با بیان اینکه باید نگرش مثبت در رابطه با کلاس های چندپایه  ،دربین معلمان تقویت شود،افزود: داشتن برنامه ریزی درسی  مدون  و تقویت مشارکت دانش آموزان با هدف هم آموزی از یکدیگر ،از عوامل جبران کمبود وقت در کلا سهای چندپایه  است.

وی برگزاری کلاس های چندپایه در روستاها  را،فرصتی در راستای عدالت آموزشی وانسداد مبادی بیسوادی دانست وبیان داشت: ضمن بازیدهای زمان بندی شده از این کلاس ها ،برگزاری نشست های هم اندیشی  در راستای کیفیت بخشی به کلاس های چند پایه،آموزش روشهای نوین تدریس  وتبادل تجربیات، ضروری است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک