دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۶:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۸:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۵۴۰۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ساعت ۱۰:۳۸

بخت مجتمع فرهنگی تبلیغات اسلامی فاروج سپید شد

پروژه های فرهنگی در شهرستان فاروج بخت واقبال بلندی ندارند وروند ساخت چنین پروژه های به یک دهه می رسداما اینبار اعتبارات سفر رهبری مجتمع تبلیغات اسلامی را سپید بخت کرد.

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، رئیس تبلیغات اسلامی فاروج از تخصیص اعتبارات سفر رهبری به مجتمع فرهنگی  این دستگاه در شهرستان خبرداد.

حجت الاسلام حیدر علی وطنخواه اظهار داشت:  ساخت مجتمع فرهنگی این دستگاه از سال 87 با 930 متر مربع زیر بنا در زمینی به مساحت 1هزار و200 متر مربع  آغاز شده بود.

وی گفت: تخصیص قطره چکانی اعتبارات  از زمان  شروع به  ساخت، روند اجرا را طولانی کرد.

به گفته این مسئول، پروژه بین 80تا 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد واز اعتبارات سفر رهبری، 2میلیارد ریال به این مجتمع اختصاص یافته و کارگاه آن فعال شده است.

 وی با اشاره به اینکه در بخش فرهنگی پروژه، شامل  سالن آمفی تئاتر به ظرفیت 200 نفر، 3 فضای آموزشی وکلاسی، کتابخانه است گفت: واحد استاد سرا وبخش اداری هم در این مجتمع دیده شده است.

حجت الاسلام وطنخواه، رقم هزینه شده برای این پروژه را تاکنون 8میلیارد ریال عنوان کرد وگفت: پروژه درسه ماهه اول سال 95 به بهره برداری می رسد.

وی از اختصاص یک  میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز این پروژه نیز خبرداد واظهار کرد:  اگر اعتبارات رهبری نبود پروژه  تکمیل نمی شد.

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
ناشناس | 1394/10/25
0
0
خدا را شکر این مجتمع داره به نتیجه می رسد.. فاروج از سرانه بسیاز کم فرهنگی رنج می برد. اما متاسفانه مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان مجتمع فرهنگی هنری سه هزار متری فاروج را با یک مجتمع هزار متری معاوضه کرد؟؟؟؟لطفا از ایشان سوال کنید.
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک