دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۶:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۸:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس فرهنگی | کد خبر: ۵۴۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ - ساعت ۹:۲۶

اهدا کنندگان کتاب، خیّران حوزه فرهنگ هستند

رئیس اداره کتابخانه های شهرستان فاروج گفت: اهدا کنندگان حوزه کتاب ، خیّران نیک اندیش حوزه فرهنگ هستند که فرصت استفاده از کتاب های مختلف را فراهم می کنند.

به  گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، مریم مومن زاده اظهار داشت: از ابتدای سال افزون بر  2 هزار جلد کتاب از سوی علاقمندان وکتابخوانان به کتابخانه های شهری وروستایی شهرستان اهدا شده است.

وی گفت: تعداد کتاب هایی اهدایی افزون بر این رقم است اما 2 هزار جلد، آن بخشی است که در کتاب های سطح شهر و روستا به ثبت رسیده وبه لحاظ کیفیت، محتوا وفیزیک کتاب ها، شرایط قرار گرفتن در قفسه های کتابخانه ها را داشته است.

وی با قدر دانی از اهدا کنندگان کتاب گفت: افزود: اهدا کتاب در حقیقت اهدا دانایی است وبا کمک نیک اندیشان این حوزه می توان فضای خالی قفسه کتابخانه های عمومی را پر کرد و برای علاقمندان، فرصت استفاده از این منابع را فراهم کرد.

مومن زاده یادآورشد: در 9ماهه امسال، 57 هزارو 390 جلد کتاب در کتابخانه های شهرستان به امانت رفته و 48 هزارو 184 مراجعه کننده از امکانات 7 کتابخانه شهری وروستایی استفاده کرده اند.

وی تعداد اعضای کتابخانه های شهرستان را 2 هزارو 418 نفر عنوان کرد.

در شهرستان 52 هزار نفری فاروج، 7 کتابخانه در سطح شهر ها و روستاها دایر است.

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها: کتاب ، خیّر

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک