سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲/۱۰/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۵:۱۲:۱۴ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۲۰ - اذان مغرب:۱۶:۴۳:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۵۵۱۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ساعت ۱۹:۴۷

واکنش فرمانده سپاه به اعزام نیرو از عربستان به سوریه

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: رژیم آل‌سعود ادعا کرده نیروی مستقیم به سوریه می‌فرستد، اما فکر نمی‌کنم جرات این کار را داشته باشد.
سرلشکر محمدعلی جعفری در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید محسن قاجاریان و همرزمان شهیدش که در مسجد امام‌خمینی(ره) ستاد نیروی زمینی سپاه برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره اینکه رژیم آل‌سعود ادعا کرده نیروی زمینی به سوریه خواهد فرستاد، اظهار داشت: جریان مقابل جبهه مقاومت شکست‌های پی در پی خوردند و جریان‌های مقاومت محاسبات آنها را به هم ریخته‌اند.

وی تصریح کرد: آنها فکر می‌کردند با پشتیبانی و تامین مالی امتیازی در جبهه به دست می‌آورند، اما نمی‌دانستند این پیروزی‌ها معادلات آنها را به هم می‌ریزد.

سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: آنها ادعا کردند نیروی مستقیم می‌فرستند، اما فکر نمی‌کنم جرات این کار را داشته باشند، چون نیروهای آنها ارتش کلاسیک هستند و تاریخ ثابت کرده توان مقابله ندارند و اگر این کار را بکنند تیر خلاص به خودشان زده‌اند و البته راه‌‌حلی به جز این نمی‌بینند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه شکست آنها مسلم است، گفت: آنها گنده‌گویی کردند و البته اگر هم نیرو بفرستند چیز بدی نیست.

وی با اشاره به پیروزی رزمندگان مقاومت در حلب اظهار داشت: رژیم‌صهیونیستی حق دارد که نگران باشد.

سرلشکر جعفری درباره شکست حصر نبل و الزهرا تاکید کرد: پیروزی بزرگی بود و نتیجه این پیروزی آن بود که عربستان و ترکیه مذاکرات صلح را کنار بگذارند و ادعای اعزام نیرو بکنند، این پیروزی نتیجه مقاومت شیعیان نبل و الزهرا است و در آینده پیروزی‌های بیشتری در انتظار خواهد بود.

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
ناشناس | 1395/06/12
0
0
فقط باید آمریکا نیروهای نظامی زمینی بیاورد تا بترسند وحشی های عرب داعشی و فقط آمریکا میتواند ریشه آنها را بکند کشته های ما مثل گوسفند قربانی میمانند و اثری ندارند آمریکا برای توازن دنیا و امنیت دنیا نیازی واجب است
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک