چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اخبار ویژه | کد خبر: ۵۷۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۷ - ساعت ۱۵:۵۷

امکان تمدید زمان رأی‌گیری

وزیر کشور با اشاره به آغاز رأی گیری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت: براساس قانون امکان تمدید زمان رأی گیری در حوزه‌های انتخابیه پرتراکم وجود دارد.
امکان تمدید زمان رأی‌گیری,

به گزارش اترک نیوز به نقل از  خبرگزاری تسنیم، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور و اعلام آغاز برگزاری انتخابات پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: امیدوارم خداوند متعال به ما توفق دهد که بتوانیم انتخاباتی با شکوه، قانونی، سالم و به گونه‌ای موجب اقتدار و عزت ملت و انقلاب اسلامی باشد، داشته باشیم.

وی افزود: از همه دست‌اندرکاران اجرا و نظارت و همه دستگاه‌هایی که در این مدت به وزارت کشور کمک کردند، تشکر و تقدیر می‌کنم.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: مجدداً یادآور می‌شوم امروز همه دستگاه‌ها باید از حق‌الناس صیانت کنند و با آرامش و در فضایی آرام این انتخابات را برگزار کنند. امیدوارم همه مردم ایران نیز با احساس مسئولیتی که دارند از ابتدای صبح در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

رحمانی‌فضلی درباره مدت زمان رأی‌گیری گفت: با توجه به اینکه شاهد برگزاری دو انتخابات هستیم و امکان اینکه در شهرستان‌هایی مانند تهران تراکم جمعیت در صندوق‌های رأی زیاد باشد، مسئله مستلزم حضور به موقع و مستمر شهروندان در پای صندوق رأی است تا شاهد تراکم صف‌ها نباشیم.

وی اضافه کرد: مدت زمان رأی‌گیری حداقل 10 ساعت است و اما در هر حوزه‌ای که احساس شود به دلیل استقبال مردم نیازمند تمدید زمان رأی‌گیری هستیم طبق قانون این امر صورت می‌گیرد.

وزیر کشور در پایان سخنان خود از رهبر انقلاب و رئیس‌جمهور برای اتخاذ تدابیر لازم برای پرشور شدن انتخابات تقدیر کرد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک