پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۰:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۹ - اذان مغرب:۲۰:۰۴:۴۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۵۸۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ساعت ۱۱:۲۴
امام جمعه فاروج:

دنیا این روزها یکی از تبعیض ‏آمیزترین روزگار خود را می‏ بیند

امام جمعه فاروج گفت: دنیا این روزها یکی از تبعیض ‏آمیزترین روزگار خود را با توجه به برخورد دوگانه غرب با تروریسم، می‏ بیند.
دنیا این روزها یکی از تبعیض ‏آمیزترین روزگار خود را می‏ بیند,
به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده با اشاره به جنایت های  غرب در کشورهای مختلف افزود: ریخته شدن خون هرفردی به ناحق در هرجای دنیا به‏ طور قطع محکوم است اما به‏ ظاهر هنوز در غرب همانند دویست سال پیش، شهروندان به درجه یک، دو و سه تقسیم می‏شوند.
 
  وی  با بیا ن اینکه، جان انسان در آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین ارزان و در آمریکا و غرب اروپا گران قیمت‏ گذاری می‏شود بیان داشت: امنیت آمریکا و اروپا مهم و امنیت بقیه بشریت در دیگر نقاط جهان بی‏ اهمیت دانسته می‏ شود و دنیا این روزها یکی از تبعیض ‏آمیزترین روزگار خود را می‏ بیند.
 
امام جمعه فاروج گفت: سال 95 را باید سال لبیک‏ گویی به رهبری انقلاب بنامیم و به‏جای قطب‏بندی و دسته‏بندی جامعه به تندرو و میانه ‏رو، اصولگرا و اصلاح ‏طلب، به انقلابی و ضدانقلاب بی اندیشیم
 
 حجت الاسلام قلی زاده اظهار داشت:از این پس معیار سنجش خودی و غیرخودی را پایبندی به آرمان های امام و انقلاب و شهدا بدانیم و ضریب داشتن روحیه انقلابی را ملاک عِرق ملی و پایبندی به خط امام باور داشته باشیم.
 
وی تاکید کرد: مسئولان امسال سعی کنند بیشتر ازآنکه حرف بزنند ویا قول ووعده بدهند عمل کنند.
 
خطیب جمعه فاروج، مبارزه با فساد؛ اقتصاد مقاومتی،  فرهنگ انقلاب،جبهه مقاومت و بیداری اسلامی،اصول مکتب امام خمینی(ره)؛  را از مصادیق مورد توجه مسئولان  با توجه به بیانات وتوصیه های مقام معظم رهبری  برای برنامه ریزی امسال برشمرد.
 
 وی به اقدامات خصمانه آمریکا و برخی تحریم ها به بهانه برنامه موشکی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد وگفت:  آمریکا دشمن قسم خورده ملت ایران است ودست از دشمنی وفتنه انگیزی برعلیه ملت ایران برنمی دارد چرا که آمریکا از ملت ایران سیلی خورده است.
 
امام جمعه فاروج گفت: آمریکا برای دشمنی با ملت ایران همیشه بهانه های واهی ومستبدانه وزورگویانه دارد و مسئولان در مورد نحوه برخورد با دولتمردان آمریکا فرمایشات امام(ره) ومقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار دهند.
 
وی افزود: سخنگوی کاخ سفید رسما اعلام کرد تحریم هاعلیه ملت ایران به  خاطر دشمنی ایران با اسرائیل وادامه فعالیت های موشکی ادامه دارد.
 
امام جمعه فاروج گفت: فعالیت های موشکی وارتقا وبه روز رسانی آنها  از سوی قوای مسلح جمهوری اسلامی خواست ملت ایران است وباید ادامه پیدا کند.
 
وی با اشاره به اینکه، فعالیت های موشکی ایران هیچ تهدیدی برای همسایگان ندارد اما برای آمریکا ورژیم اشغالگر صهیونیستی تهدید جدی است افزود: تعطیلی رزمایش های موشکی  ونظامی با عث پررو شدن دشمنان ما به ویژه آمریکا  می شود.
 
انتهای پیام/
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک