پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۰:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۹ - اذان مغرب:۲۰:۰۴:۴۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۵۹۴۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ساعت ۲۳:۵۸
امام جمعه فاروج مطرح کرد:

ضررورت محدودیت واردات تضعیف کننده تولید داخلی

امام جمعه فاروج گفت: یکی از حوزه های موثر در تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل، محدودیت واردات تضعیف‏ کننده تولید داخلی است.
ضررورت محدودیت واردات تضعیف کننده تولید داخلی ,

به گزارش اترک نیوز به نقل از  پایگاه خبری فاروج، حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده اظهار داشت: مسئولان باید بدانند مشکلات حوزه اقتصادی باید در داخل کشور حل شود و در این خصوص نباید امیدی به دیگران و خارج داشته باشیم.

 وی با تاکید بر اهمیت کنار گذاشتن، بخشی نگری از سوی مسئولان  افزود: باید مسئولان، با نگاه جامع و تحلیل شده در حوزه های خود فعالیت کنند و  مردم ما همیشه در صحنه عمل بوده و هستند و اگر راه تحقق اقتصاد مقاومتی برای آنان هموار شود، رونق اقتصادی در کشور نیز اتفاق می افتد.

 وی با گرامیداشت، سالروز ارتش جمهوری اسلامی و تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر ضرورت تقویت بنیه و اقتدار نظامی و امنیتی و دفاعی کشور تاکید کرد.

خطیب جمعه فاروج گفت: به تعبیر رهبر انقلاب، در شرایط عادی وامنیت هم باید همیشه آماده دفاع باشیم ونباید از افزایش توان دفاع در سطوح مختلف غفلت بورزیم.

وی تاکید کرد: برخی افراد با گفتارهای نسنجیده وخوشآیند دشمن در زمین دشمن بازی می کنند وگل به خودی می زنند.

امام جمعه فاروج افزود: براساس فرمایش رهبری، همه دستگاه‏ های جمهوری اسلامی - از وزارت دفاع تا سازمانهای ارتش و سپاه و دیگر دستگاه‏های مختلف - باید این ‏را به‏ عنوان یک دستورالعمل بشناسند و آمادگی ‏ها را در زمینه تسلیحات، سازماندهی ها وآمادگی روحی روزبه ‏روز افزایش دهند.

 وی با اشاره به سالروز اعلام انقلاب فرهنگی  گفت: شکل ‏گیری شورای عالی انقلاب فرهنگی، مصون‏ سازی فرهنگی، راهبرد و سیاستهای مناسب و مطابق با راه‏کارها و آموزه‏ های دینی و ارزش‏های جامعه را طلب می‏کند.

وی گفت: به تعبیررهبر انقلاب،  مسئولان بدانند یکی از الزامات اقتصاد مقاومتی توجه جدی به مبانی فرهنگی است پس نباید از مسائل فرهنگی وفرهنگ سازی مبانی اقتصاد مقاومتی غفلت شود.

وی به تشکیل اجلاس سران کشورهای اسلامی در استانبول هم اشاره کرد وگفت: کشورهای اسلامی خودشان را از سلطه پولهای باداورده ومفت عربستان خارج کنند، از تصمیمات غلط وبی اثر گذشته(همانند مصوبات زمان صدام علیه ایران) این کنفرانس عبرت بگیرند.

خطیب جمعه فاروج گفت: سران کشورهای اسلامی طوری عمل کنند که درآینده وحال شرمنده امت مظلوم اسلام نباشند و نباید روحیه صهیونیستی واستکباری بر سران کشورهای اسلامی حاکم باشد

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
قلی زاده | 1395/01/28
0
0
انشالله موفق باشید
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک