جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۱:۲۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۲ - اذان مغرب:۲۰:۰۳:۳۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۶۰۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ساعت ۹:۳۳

راه و شهرسازی فاروج ۳۵۰ میلیارد ریال بدهی دارد

مدير كل راه و شهرسازي خراسان شمالي گفت با بیان اینکه اتمام پروژه ها در شهرستان فاروج نياز به اعتبار دارد، گفت: راه و شهرسازی فاروج 350 میلیارد ریال بدهی به پیمانکاران دارد.
راه و شهرسازی فاروج 350 میلیارد ریال بدهی دارد,
به گزارش گروه دریافت خبر اترک نیوز، علی اصغر بدیعی مقدم در جلسه  شوراي اداري و برنامه ريزي  شهرستان فاروج که با حضور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و اعضاي شوراي اداري شهرستان فاروج در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار شد  گفت :شهرستان فاروج از راههاي ارتباطی  خوبي برخوردار است و پروژه هاي زيادي را در اين شهرستان شروع كرده ايم  که  منابع اعتباري زيادي را مي طلبد.
 
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: علي رغم كمبود منابع مالي همچنان كار را متوقف نكرده ايم بلكه با جديت تمام و پشتكار كار را ادامه خواهيم داد.
 
وی افزود: پيمانكاران كليه پروژه هاي راه و شهرسازي در شهرستان فاروج 350  ميليارد  ریال طلب دارند که انشاءالله  فرماندار محترم مساعدت لازم  را انجام دهد تا بتوانيم آنرا پرداخت كنيم.
 
مهندس بديعي مقدم به بحث ساختمان اداري راه و شهرسازي فاروج که از  جمله اقدامات در حال انجام در این شهرستان  است اشاره کردند و گفتند این اداره یکی از بهترین ادارات شهرستان خواهد شد.
 
وی همچنین از تحویل یک دستگاه گریدر با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال د ر سال 94به حوزه راهداری این شهرستان خبر داد
 
شوراي اداري و برنامه ريزي  شهرستان فاروج با حضور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و اعضاي شوراي اداري شهرستان فاروج در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار شد که در پايان نيز مدير كل راه و شهرسازي خراسان شمالی  به همراه رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و فرماندار فاروج از پروژه هاي راه و شهرسازي  شهرستان فاروج بازديد كردند.
 
استان خراسان شمالی واقع در شمال شرق کشور که در حدفاصل دو قطب زیارتی- سیاحتی مشهد الرضا (ع) و استان های شمالی کشور واقع است 5 هزار و 631 کیلومتر راه ارتباطی اصلی و فرعی و 21 گردنه دارد.
انتهای پیام/
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک