پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۶:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۶۲۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۶ - ساعت ۱۱:۲۴

فاروج رتبه نخست درصد قبولی کنکوری های استان را در دانشگاه های عالی کشور دارد

رئیس آموزش وپرورش فاروج گفت: سال گذشته شهرستان رتبه اول استان را در کمیت پذیرفته شدگان کنکوری ها در دانشگاه های عالی کشور به خود اختصاص داد.
فاروج رتبه نخست درصد قبولی کنکوری های استان را در دانشگاه های عالی کشور دارد,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، محمد ابراهیم شریعتی اظهارداشت:  شهرستان با 8/43دهم درصد قبولی شرکت کنندگان  کنکور ش در دانشگاه های عالی کشور در این جایگاه در سطح استان قرار گرفت.

وی افزود: از مجموع 325 شرکت کننده کنکور سراسری امسال، 186 نفر دانش آموز دختر و139 نفر دانش آموزپسر هستند که در 5 رشته، انسانی ،تجربی ،هنر،زبان وریاضی  با هم رقابت می کنند.

 وی گفت: این آزمون برای 69 نفردررشته انسانی،40نفر در رشته ریاضی و9نفردررشته هنردرروز پنج شنبه 24تیرماه 95،وبرای  184 نفردر رشته تجربی و23نفردر رشته زبان در روز جمعه25تیرماه95 ،دردوحوزه دبیرستان شبانه روزی فضیلت وهنرستان فنی وحرفه ای دکتر شهریاری برگزار  می شود.

وی یادآورشد: امسال 250 دانش آموز از شمار دانش آموزان با رسیدن به مرحله کنکور خارج می شوند و 850 ورودی در کلاس اول ابتدایی خواهیم داشت که با این احتساب، آمار دانش آموزان شهرستان به 8 هزار نفر می رسد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک