پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۶:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۶۲۳۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ساعت ۱۵:۵۷
امام جمعه فاروج:

بدعهدی آمریکا با گذشت یکسال از برجام همچنان استمرار دارد

امام جمعه فاروج گفت: در یک سالگی انجام برجام، همچنان شاهد بدعهدی‏ های طرف مقابل خصوصاً آمریکای بدعهدِ بدذاتِ دبه درآور هستیم واین روند استمرار دارد.
بدعهدی آمریکا با گذشت یکسال از برجام همچنان استمرار دارد,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری راه فاروج، حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: رهبر انقلاب در خصوص این بدعهدی بارها متذکر شده اند ویادوآروشده اند در این یک سال گذشته تحریم ها نسبت به قبل زیاد تر شده است.

وی گفت: آمریکا و شبکه استکبار اهل کوتاه آمدن نیست ما هرچه کوتاه بیائیم خواسته ها وطمع ورزی های آنان بیشتر می شود.

 خطیب جمعه فاروج با اشاره به اینکه، ایستادگی ملت ایران در مقابل آمریکا ناشی از شناختی است که از شیطنت او دارد بیان داشت: بعضی ها در داخل به دنبال توهمات هستند وخیال می کنند با توهم می شود مملکت را اداره کرد اصلا برجام ومذاکرات برای ما حاصلی نداشته است جز این که یک سری دست آوردها را ازدست دادیم ودر خیلی موارد هم عقب افتادیم.

خطیب جمعه فاروج با تأکید بر بازگرداندن اموال و عزل و مجازات مفسدانی که از بیت‏ المال سوءاستفاده کرده‏اند ، گفت: وظیفه دستگاه‏ های نظارتی در قبال خائنین به آرمان‏های انقلاب اسلامی‏، بازگرداندن اموال ومجازات مفسدان است.

وی  دوری از نابرابری و اشرافی گری را از اصول خط امام عنوان کرد وگفت:  برخی مدیران تهدید کرده اند اگر حقوقمان کم شود ما می رویم وکار نمی کنیم این باعث خوشحالی ملت خواهد بود که یغما گران بیت المال بروند این مملکت نیروی کاردان و کاربلد  و جوانان غیورزیاد دارد ودرمانده  آنان نشده است.

وی تاکید کرد: مردم انتظار دارند رئیس جمهور به آنچه که گفته است در این زمینه عمل کند.

خطیب جمعه فاروج به چرایی تشکیل شورای نگهبان از سوی امام راحل اشاره کرد وگفت: شورای نگهبان ضامن اسلامی بودن و اسلامی‏ ماندن حکومت و کشور است،  تضعیف شورا؛ مقدمه انحرافات است.

‏وی بر  لزوم ایستادگی قاطع بر مواضع اسلام تاکید کرد وگفت:  کسی حق ندارد در مصاحبه‏ ها و نطق‏ ها و رسانه‏ ها به آن توهین و یا آن‏ را تضعیف کند.

 امام جمعه فاروج با اشاره به دشمنی صریح عربستان و برخی کشورهای اروپایی خصوصاً فرانسه در پی تجمع منافقین در فرانسه بیان داشت: برگزاری کنفرانس نمایشی منافقین در فرانسه یکبار دیگر نقاب از چهره کریه و منفور «حامیان تروریسم» برداشت و ماهیت واقعی مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم را به‏ وضوح آشکار ساخت.

 وی گفت: علنی شدن ارتباط منافقین با آل سعود؛  غرب و به‏ ویژه فرانسه، ارتجاع حقیر عرب و مشخصاً آل سعود رسوا، در این صحنه‏ های به‏ یادماندنی، ثابت کردند که همچنان در جبهه حامیان تروریسم هستند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک