جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۰:۰۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۲۸ - اذان مغرب:۱۹:۵۵:۰۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۶۳۳۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ساعت ۱۵:۱۱
فرماندار فاروج خبرداد:

پروژه های هفته دولت، زمینه اشتغال ۲۰۵ نفر را فراهم می سازد

فرماندار فاروج گفت: با افتتاح 68 پروژه در هفته دولت، برای 205 نفر فرصت شغلی فراهم می شود.
 پروژه های هفته دولت، زمینه اشتغال 205 نفر را فراهم می سازد,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری راه فاروج، امان الله خدمتگزار در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اظهار داشت:  در هفته دولت با افتتاح پروژه ها زمینه اشتغال 205 نفر فراهم می شود وبا احتساب  واحدهای صنعتی در دست ساخت این تعداد به 316 نفر  تا پایان عمر دولت تدبیر وامید می رسد.

وی با گرامیداشت هفته دولت، از افتتاح 68 پروژه   با اعتبار 603 میلیارد و 520 میلیون ریال در حوزه های مختلف، عمرانی،  صنعتی، تولیدی و... خبرداد و گفت: از این تعداد 5 پروژه در حوزه اقتصاد مقاومتی با 100 میلیارد ریال اعتبار به بهر برداری می رسد.

خدمتگزار  به شروع عملیات اجرایی واحد صنعتی قوطی سازی در هفته دولت هم اشاره کرد و بیان داشت: در این هفته، تصفیه خانه ای  که برای ساخت آن 20 میلیارد ریال از سوی سرمایه گذار هزینه شده افتتاح می شود  واین واحد مربوط به شهرک صنایع غذایی است که 8 واحد صنعتی در آن در دست ساخت است.

خدمتگزار افزود:  در هفته دولت با افتتاح پروژه ها زمینه اشتغال 205 نفر فراهم می شود وبا احتساب  واحدهای صنعتی در دست ساخت این تعداد به 316 نفر  تا پایان عمر دولت تدبیر وامید می رسد.

وی به تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرستان هم اشاره کرد وگفت:  این ستاد با رویکرد احصا مشکلات 50 واحد تولیدی،  و10 واحد در حال ایجاد فعالیتش را آغاز کرده است  و مهمترین مشکلات که سرمایه در گردش،  سرمایه ثابت، روند اداری فعالیت های مرتبط و... بوده به دستگاه های متولی سطح استان ارائه شده است.

فرماندار فاروج، سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی را نقطه عطفی برای استان وبه تبع آن شهرستان ها عنوان کرد وبیان داشت: 621 میلیارد و870  میلیون ریال  در سرفصل ها ی مختلف  از اعتبارات سفر رهبری برای 135 پروژه در شهرستان هزینه شده است.

وی یادآورشد: 75 درصد پروژه های مصوب از اعتبارات سفر رهبری در شهرستان به بهره برداری رسیده که بیشتر در حوزه گازرسانی به روستاهای شهرستان بوده است.

خدمتگزار گفت: با اختصاص این اعتبارات، درصد برخوداری روستاهای شهرستان از گاز، از 47 درصد، امسال به 90 درصد می رسد.

وی افزود: رویکرد دولت با اختصاص اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان تا پایان دوره خدمت 4 ساله دولت تدبیر وامید، رساندن این شاخص به 95 تا صد در صد است.

خدمتگزار افزود: اعتبارات امسال شهرستان هم 201 میلیارد ریال است.

تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان فاروج500 میلیارد ریال  اعتبار نیاز دارد

فرماندار فاروج تعداد پروژه های نیمه تمام شهرستان را 85 طرح عنوان کرد وافزود: میانگین پیشرفت فیزیکی این پروژه ها 30 درصد است و500 میلیارد ریال  اعتبار نیاز است تا پروژه ها تکمیل شود.

وی افزود:با توجه به تعداد زیاد پروژه های نیمه تمام ورویکرد دولت برای به سامان رساندن آن، پروژه جدیدی تعریف نشد مگر به ضرورت، که این تعداد هم از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخوردارند.

خدمتگزار، مجتمع فرهنکی فاروج وتیتکانلو، آسفالت محور بیرم آباد به امیرآباد به طول 29 کیلومتر را از جمله پروژه های آغاز شده  در دولت تدبیر وامید عنوان کرد وافزود: مجتمع تیتکانلو در هفته دولت افتتاح می شود ومجتمع فاروج هم 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود:  آسفالت 4 کیلومتر از محور بیرم آباد به امیرآباد  و 5 کیلومتر از مسیر بهار اسطرخی در دست آسفالت است.

وی گفت: راه روستای آرمود را هم در برنامه کاری قرار دادیم.

خدمتگزار برگزاری میز خدمت در شهرهای فاروج وتیتکانلو، وروستای چری وگفتمان های انقلاب در روستاهای جعفرآباد، چوکانلو، مفرنقاه وحاج تقی، برگزاری یادواره شهدای کارمند،تجلیل از کارمندان نمونه و... را از دیگر برنامه های هفته دولت عنوان کرد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک