یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۴/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۵:۱۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۲۷ - اذان مغرب:۱۹:۴۰:۱۱
بجنورد
۷° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۷۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۰۸/۲۱ - ساعت ۱۰:۱۶
قلی زاده:

نماینده جاجرم صدرنشین جدول لیگ دسته یک فوتسال خراسان شمالی شد

مسئول کمیته اجرایی مسابقات هیئت فوتبال خراسان شمالی گفت: تیم آهن آلات محمدی؛ نماینده شهرستان جاجرم در رقابت های لیگ دسته یک فوتسال استان به صدر جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد.

به گزارش اترک نیوز، منوچهر قلی زاده با اشاره به پایان هفته چهارم رقابت های لیگ دسته یک فوتسال خراسان شمالی اظهار داشت: در این هفته سه دیدار در شهرهای مختلف استان برگزار شد که در مهمترین این دیدارها تیم آهن آلات محمدی جاجرم در خانه در یک بازی پرگل و دیدنی میهمان خود شهاب نوین شیروان را با هشت گل بدرقه کرد.

وی افزود: آهن آلات محمدی جاجرم با این پیروزی مقتدرانه هشت امتیازی شد و به صدر جدول این رقابت ها صعود کرد.

قلی زاده تصریح کرد: در دیگر بازی این هفته تیم گلستان ثامن شیروان در سالن ایثار این شهر با نتیجه چهار بر یک برابر انتظار علوم پزشکی بجنورد به برتری رسید و با هشت امتیاز و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به آهن آلات محمدی صدرنشین، در رده دوم جدول جای گرفت.

وی اضافه کرد: در آخرین دیدار این هفته نیز تیم جوارشی سنخواست در خانه برابر میهمان خود پرسپولیس اسفراین با نتیجه دو بر دو تن به تساوی داد و با کسب یک امتیاز این بازی با شش امتیاز در رده سوم جدول رده بندی ایستاد.

این مسئول اظهار داشت: رقابت های قهرمانی فوتسال خراسان شمالی با شرکت شش تیم آهن آلات محمدی جاجرم، شهاب نوین شیروان، گلستان ثامن شیروان، جوارشی سنخواست و پرسپولیس اسفراین در حال برگزاری بوده و در پایان هفته چهارم این مسابقات تیم آهن آلات محمدی جاجرم با هشت امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به تیم گلستان ثامن شیروان در صدر قرار دارد، تیم گلستان ثامن شیروان با همین امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار گرفته و جوارشی سنخواست نیز با شش امتیاز در مکان سوم جای گرفته است.

مسئول کمیته اجرایی مسابقات هیئت فوتبال خراسان شمالی تصریح کرد: در پایان رقابت های فوتسال خراسان شمالی، تیم قهرمان به عنوان نماینده استان در فصل آینده رقابت های لیگ دسته سه فوتسال کشور شرکت می کند.

 

 

 

به نقل از فارس

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک