شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۸۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۰۸/۲۲ - ساعت ۲۲:۴۸

ثبت وقایع ولادت و وفات در گرمه در مهلت قانونی انجام می شود

سرپرست اداره ثبت احوال گرمه گفت: ثبت وقایع ولادت و وفات در این شهرستان در مهلت قانونی تعیین شده از سوی ثبت احوال انجام می شود.

به گزارش اترک نیوز، ˈغلامرضا فرهادیˈ روز دوشنبه گفت: در هفت ماه نخست امسال 297واقعه ولادت در این شهرستان رخ داد که ثبت تمامی آن در مهلت 15 روزه تعیین شده از سوی ثبت احوال صورت گرفت.

وی افزود: همچنین در این مدت 62 واقعه وفات در این شهرستان روی داد که ثبت این وقایع در دفتر اداره ثبت احوال در مهلت قانونی تعیین شده 10 روزه، به انجام رسید.

فرهادی گفت: دستیابی به ثبت 100 درصدی وقایع ولادت و وفات در شهرستان در سال جاری با حمایت فرمانداری و همکاری ادارات مرتبط بوده است.

وی همچنین تعداد وقایع ازداوج صورت گرفته در این شهرستان در هفت ماه نخست امسال را 277 فقره عنوان کرد و افزود:‌ این شهرستان فاقد دفتر ثبت طلاق است و وقایع طلاق آن در شهرستان های همجوار به ثبت می رسد.

بر اساس سرشماری نفوس و مسکن سال 90، شهرستان گرمه 24 هزار و 599 نفر در قالب هفت هزار و 46 خانوار جمعیت دارد که 19 هزار و 652 نفر در قالب پنج هزار و 569 خانوار در مناطق شهری این شهرستان زندگی می کنند.

 

 

به نقل از ایرنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک