سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۴/۲۳/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۲:۴۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۱۵ - اذان مغرب:۲۰:۰۸:۲۲
بجنورد
۵° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۸۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۰۹/۰۱ - ساعت ۱۹:۳۸
پایان هفته یازدهم لیگ فوتبال خراسان شمالی

تداوم صدرنشینی شهرداری جاجرم

دبیر هیئت فوتبال خراسان شمالی گفت: هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال استان با صدرنشینی شهرداری جاجرم به پایان رسید.

به گزارش اترک، جم تاج مهجور اظهار داشت: در هفته یازدهم و آغاز دور برگشت مسابقات لیگ دسته یک فوتبال خراسان شمالی در مهمترین دیدار در حالی که ماهان بجنورد در صورت پیروزی بر تیم شهدای مصرزاده اسفراین به صدر جدول صعود می کرد، این تیم رده سومی نتوانست در ورزشگاه تختی اسفراین بر میزبان خود غلبه کند و در پایان با نتیجه تساوی بدون گل و کسب یک امتیاز از این بازی حساس، 21 امتیازی شد و همچنان در رده سوم جدول رده بندی لیگ دسته یک خراسان شمالی باقی ماند.

وی اظهار داشت: در دیگر دیدار این هفته تیم های همشهری اترک و استقلال نوین بجنورد نیز در ورزشگاه تختی این شهر به مصاف هم رفتند که تیم اترک در پایان با نتیجه سه بر دو از سد استقلال نوین گذشت.

مهجور تصریح کرد: شهرداری آشخانه نیز در جاجرم به مصاف تیم نصر این شهر رفت و موفق شد با سه گل این تیم قعر جدولی را در هم بکوبد.

وی اضافه کرد: در دیدار پایانی این هفته نیز بربرقلعه بجنورد در ورزشگاه تختی به مصاف پیشگامان شیروان رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه سه بر دو شکست دهد.

به گفته این مسئول دیدار بین تیم های شهرداری جاجرم صدر نشین و انتظار بجنورد رده دومی به علت شرکت بازیکنان تیم انتظار در رقابت های لیگ دسته یک جوانان کشور به موعد دیگری موکول شد.

وی اظهار داشت: بر این اساس در پایان هفته یازدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال خراسان شمالی تیم شهرداری جاجرم با 23 امتیاز در صدر جدول قرار دارد، انتظار علوم پزشکی با 22 امیتاز و یک بازی کمتر نسبت به صدرنشین در رده دوم جای گرفته و ماهان بجنورد نیز با 21 امتیاز در رده سوم قرار دارد.

لیگ دسته اول خراسان شمالی با حضور 10 تیم پیشگامان شیروان، نصر جاجرم، شهرداری جاجرم، شهرداری آشخانه، شهید مصرزاده اسفراین، ماهان، انتظار، استقلال، اترک و بربرقلعه بجنورد در مدت 18 هفته برگزار می‌شود و در پایان آن نیز تیم قهرمان به مسابقات لیگ دسته 3 کشور راه می‌یابد.

 

 

به نقل از مهر

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک