شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۷:۲۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۸ - اذان مغرب:۱۷:۰۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۸۸۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۰۹/۲۹ - ساعت ۲۱:۰
سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی فاروج:

۶۳ درصد از تعهدات اشتغال در فاروج تحقق یافت

سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی فاروج از تحقق 63 درصدی تعهد اشتغال در سال جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اترک، محمود کفشدارطوسی در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری فاروج، از مدیران دستگاه‌های اجرایی که موفق به ایجاد فرصت شغلی نشده و یا در این زمینه عملکرد خوبی نداشته‌اند خواست تا برنامه‌ریزی لازم را برای تحقق تعهد اشتغال عملی سازند.

هشتمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری فاروج با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

خبر دیگری نیز حاکی است، به منظور بسط و گسترش فرهنگ تعاون نشستی با حضور مسئولان بخش تعاون استان در روستای خرق از توابع شهرستان فاروج برگزار شد.

معاون مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در این نشست گفت: یکی از راه‌های ایجاد اشتغال پایدار در جامعه تشکیل شرکت‌های تعاونی است.

ناصر علی‌آبادی اظهار کرد: با تشکیل تعاونی‌ها سرمایه‌های اندک مردم جمع شده و می‌توان با مجموع این سرمایه‌ها کارهای بزرگی انجام داد.

وی از جوانان، فارغ‌التحصیلان و علاقه‌مندان به تشکیل تعاونی خواست تا با ارائه یک طرح خوب و دارای توجیه اقتصادی و در قالب شرکت تعاونی ضمن استفاده از آموزش‌های لازم در زمینه‌های مختلف از حمایت‌های بخش تعاون استان نیز در این خصوص بهره‌مند شوند.

سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فاروج نیز با بیان اینکه برای ارتقای تولیدات خرده واحد‌های صنعتی موجود در روستا می‌توان به کارهای گروهی روی آورد، گفت: با تشکیل شرکت‌های تعاونی رشد و توسعه این واحد فراهم می‌شود.

 

 

 

 

به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک