سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۸:۲۲ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۲۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۳۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۹۰۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۰/۲۰ - ساعت ۱۰:۴۷

فرماندار جدید فاروج معرفی شد

نخستین تغییر در فرمانداران خراسان شمالی بعد از انتصاب محمود احمدی بیغش به عنوان استاندار کلید خورد و در مراسمی فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

به گزارش اترک، معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی عصر سه‌شنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان اظهار کرد: خدمت‌گزاری به مردم یک نعمت الهی است که باید قدر آن را دانست.

سیف‌الله مطلبی مردمی بودن نظام اسلامی را مورد اشاره قرار داد و گفت: این رویکرد برگرفته از سیره همه انبیاء الهی و ائمه معصومان (ع) و آموزه‌های دینی بوده است.

وی خدمت‌رسانی و دیدار با مردم را فرصتی مغتنمی برای حل مشکلات خواند و اظهار کرد: اینکه مردم در یک فضای صمیمی و بدون تشریفات با مسئولان و خدمتگزاران خود دیدار و مشکلات را مطرح کنند، بی تردید نشانه خدمت بی‌منت کارگزاران دولت است.

مطلبی همچنین از فرماندار جدید فاروج و مسئولان این شهرستان خواست تا بیش از گذشته برای دیدارهای مردمی وقت بگذارند و ملاقات حضوری داشته باشند تا مردم در این دیدارها مسائل خود را مطرح کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی یادآور شد: دیدار با مردم موجب تحکیم رابطه مردم و مسئولان خواهد شد و مدیران نیز باید تمام تلاش خود را برای کاهش مشکلات آنان به کار گیرند.

این مراسم که با حضور مسئولان شهرستان فاروج برگزار شد، منصور درتومی به عنوان فرماندار این شهرستان به حاضران معرفی و از خدمات مصیب عنابستانی فرماندار پیشین قدردانی به عمل آمد.

این ششمین تغییر در فرمانداران فاروج پس از تاسیس این شهرستان در سال 83 بوده و پیش از این محمد عابدی، محمد محمدزاده، علی باقرزاده فلاح، سید عبدالله ارجایی و مصیب عنابستانی فرمانداران این شهرستان بوده‌اند.

شهرستان فاروج با 50 هزار نفر جمعیت در شرقی‌ترین قسمت خراسان شمالی قرار دارد.

 

 

 

فارس

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک