سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۸:۲۲ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۲۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۳۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۹۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۱/۱۱ - ساعت ۷:۵۳

نام آوران فاروج به خاطر غفلت رسانه‌ها ناشناخته مانده است

فرماندار فاروج گفت: نام آوران این شهرستان به خاطر غفلت رسانه‌ها و دستگاه‌های فرهنگی ناشناخته مانده است.
نام آوران فاروج به خاطر غفلت رسانه‌ها ناشناخته مانده است,نام آوران ، شهرآجيلي ،دارالعلما

  به گزارش اترک  ، منصور درتومی اظهار کرد: باید ظرفیت‌های این شهرستان در بخش‌های مختلف از طریق رسانه‌ها تبیین شود.

وی افزود: جامعه ما از خبرنگاران انتظار دارند تا با داشتن نیت‌های معنوی و فرهنگی به بیان واقعیت‌ها بپردازند.

نماینده عالی دولت در شهرستان فاروج گفت: خبرنگاران می‌توانند با اطلاع رسانی به موقع و صحیح در هدایت افکار عمومی و همچنین تصمیم‌گیری مسئولان موثر باشند.

وی افزود: اطلاع رسانی موجب رشد و پیشرفت جامعه می‌شود زیرا حرفه خبرنگاری باید با عشق و علاقه همراه باشد و این جای بسی خوشحالی است که خبرنگاران با داشتن نیت‌های معنوی و فرهنگی وارد عرصه اطلاع رسانی می‌شوند.

درتومی اضافه کرد: اگر مسئولان تعامل بیشتری را با خبرنگاران داشته باشند تأمین نیازها و حل مشکلات شهروندان با مطرح کردن به شیوه صحیح در مطبوعات و رسانه‌ها مرتفع می‌شوند.

عضو شورای فرهنگ عمومی فاروج با اشاره به عوامل موثر در توسعه گفت: پیشرفت و توسعه در زمینه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی نیز در گرو این است که هم مردم و هم مسئولان از اطلاعات کافی برخوردار باشند.

نماینده عالی دولت در فاروج گفت: این شهرستان از ظرفیت‌های فراوانی در بخش‌های مختلف دارد که تاکنون توجه کامل به آن نشده است.

درتومی با تاکید ضرورت معرفی بیشتر علما و شخصیت فرهنگی این شهرستان اظهار داد: به دلیل غفلت رسانه‌ها نام آوران، اندیشمندان این شهرستان ناشناخته باقی مانده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان فاروج از رسانه‌های محلی و استانی و ملی خواست تا در انعکاس اخبار شهرستان فاروج بیشتر تلاش کنند.

وی با بیان اینکه باید خبرنگاران شهرستان تصویر مثبتی را به رسانه‌ها ارائه دهند، افزود: خبرنگاران رسالت سنگینی بر عهده داشته و از این رو می‌توانند در فرهنگ سازی جامعه نیز سهیم باشند.

در تومی گفت: تأثیر رسانه‌ها در حوزه افکار عمومی بسیار بالاست و خبرنگاران باید دستاوردهای نظام و خدمات انجام شده توسط مسئولین را به نحوه شایسته انعکاس دهند.

وی اطلاع رسانی، نقدهای سازنده و همچنین ایجاد نشاط و شادابی را از کارکردهای مهم رسانه‌ها عنوان کرد.

فرماندار فاروج اظهار کرد: قلمی که در دست خبرنگاران بوده باید امانتدار مردم باشد،از این رو خبرنگار در نگارش این قلم نوشته‌های متعهدانه و هدایت کننده نقش و رسالت خود را ایفا کند.

 

 

 

 

 

 

 

منبع : فارس

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک