سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۸:۲۲ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۲۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۳۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۹۵۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۱/۲۸ - ساعت ۱۳:۳۷

فاروج بهترین شبکه توزیع و تغذیه گاز استان را دارد

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: فاروج در میان شهرهای مختلف استان دارای بهترین سبک آرایشی و اصولی ترین شبکه توزیع و تغذیه گاز است.
فاروج بهترین شبکه توزیع و تغذیه گاز استان را دارد,

به گزارش اترک، حسین تقی نژاد اظهار کرد:‌ شبکه گاز فاروج به گونه ای طراحی شده که تا 50 سال آینده نیز استفاده مشترکان جدید از این شبکه بدون مشکل میسر خواهد بود.

وی با بیان اینکه 70 درصد جمعیت روستایی شهرستان فاروج از لوله کشی گاز برخودارند، افزود: 27 روستای فاروج گازرسانی شده اند و اکنون نیز 53 روستای این شهرستان واجد شرایط گازرسانی هستند.

تقی نژاد اظهار کرد: گازرسانی به 13 روستای فاروج با یک هزار و 933 خانوار جمعیت، با اعتبار 90 میلیارد ریال امسال آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت:‌ اکنون بیش از 90 درصد جمعیت شهری شهرستان فاروج در شمار بهره برداران از گاز شهری هستند.

وی عنوان کرد: شهرستان فاروج در این شاخص حتی از میانگین کشوری نیز جلوتر است زیرا میانگین برخوداری از گاز شهری در کشور 55 درصد است.

وی افزود: تا پایان سال 94، برخورداری از گاز در نواحی شهری این شهرستان به 100 و در مناطق روستایی به 97 درصد می رسد که در کشور کم نظیر خواهد بود. 

شهرستان فاروج 52 هزار نفر جمعیت دارد.

 

 

ایرنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک