سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۸:۲۲ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۲۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۳۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۹۶۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۲/۰۱ - ساعت ۲۰:۹

بانوان روستایی فاروج ۲۸ هزار نفر ساعت آموزش دیدند

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای فاروج گفت: از ابتدای امسال بانوان روستایی این شهرستان 28 هزار و 25 نفر ساعت در بخش کشاورزی آموزش دیده اند.
بانوان روستایی فاروج 28 هزار نفر ساعت آموزش دیدند,فنی حرفه ای،کشاورزی،بانوان روستایی

به گزارش اترک، علی اصغر صحرایی اظهار داشت: علاوه بر این در شاخه های فنی و تخصصی (صنعت) 208 نفر از بانوان در مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان آموزش های لازم را فراگرفته اند.

وی به برگزاری دوره آموزشی برای 52 نانوای فاروجی اشاره کرد و افزود: این نانوایان به مدت سه هزار و 120 نفر ساعت زیرنظر مربیان آموزش دیدند.

وی با اشاره به فعالیت هفت آموزشگاه آزاد در شهرهای فاروج و تیتکانلو، گفت: در این آموزشگاه ها 434 نفر به مدت 60 هزار و 980 نفر ساعت از دوره های آموزشی استفاده کردند.

صحرایی همچنین از صدور 10 مجوز در بخش مشاغل خانگی توسط مرکز فنی و حرفه ای شهرستان خبر داد و افزود: تعهد اشتغال این مرکز در سال جاری ایجاد 20 فرصت شغلی است و تاکنون 100 درصد تعهد تحقق یافته است.

تنها مرکز فنی و حرفه ای فاروج سال قبل با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون ریال تجهیز و با سه کارگاه آموزشی فعالیت خود را آغاز کرد.

 

 

 

 

 

ایرنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک