شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۹۶۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۲/۰۲ - ساعت ۱۲:۲۸

آغاز فروش فوق العاده نوروزی در ۴۳ واحد صنفی گرمه

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گرمه گفت: فروش فوق العاده كالاهاي مورد نياز ايام نوروز در 43 واحد صنفي اين شهرستان آغاز شد.
آغاز فروش فوق العاده نوروزی در 43 واحد صنفی گرمه,صنعت،معدن،تجارت،نوروز 92،نمایشگاه بهاره

به گزارش اترک، حسين پرسته اظهار داشت: به منظور دسترسي تمامي اهالي شهرستان گرمه به كالاهاي ضروري با قيمت متعادل و مناسب، فروش فوق العاده نوروزي در 43 واحد صنفي در سطح سه شهر گرمه، ايور و درق با تخفيف 10 الي 15 درصدي نسبت به بازار از چهارشنبه آغاز شد.

وي اظهار داشت: در اين طرح، 28 واحد صنفي در شهر گرمه، 9 واحد در شهر درق و شش واحد صنفي نيز در شهر ايور در بخش هاي پوشاك، كيف و كفش، مواد غذايي و ... ساماندهي شده اند كه اقلام مورد نياز مردم را با تخفيف 10  الي 15 درصدي و تحت نظارت بازرسان اين اداره عرضه مي كنند.

پرسته در مورد برپايي نمايشگاه فروش بهاره در اين شهرستان نيز افزود: با وجود اينكه قرار بود نخستين نمايشگاه فروش بهاره خراسان شمالي از اول اسفندماه( سه شنبه) در مركز اين شهرستان برپا شود اما به علت پاره اي از مشكلات برپايي اين نمايشگاه به تعويق افتاد.

به گفته وي با برنامه ريزي انجام شده مقرر شد تا نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در شهرستان گرمه با هدف تامين كالاهاي مورد نياز نوروزي از 15 اسفندماه در 35 غرفه در مقابل پارك فدك اين شهر برپا شود.

پرسته با بيان اينكه اين نمايشگاه از 15 الي 25 اسفند در اين محل داير خواهد بود، اظهار داشت: در اين نمايشگاه کالاهايي نظير پوشاک، کيف و کفش، آجيل و شيريني و ديگر اقلام مورد نياز شهروندان با تخفيف 15 تا 20 درصد به نسبت قيمت بازار و مرغ منجمد و برنج نيز با قيمت مصوب عرضه مي شود.

بر اساس برنامه ريزي سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالي نمايشگاه هاي عرضه مستقيم كالا در 500 غرفه در تمامي شهرستان هاي خراسان شمالي برپا مي شود و در این نمایشگاه‌ها محصولات غذایی، بهداشتی، پوشاک و سایر اقلام مورد نیاز مردم عرضه خواهد شد.

این نمایشگاه در بجنورد از 10 اسفند الی 25 اسفند در محل نمایشگاه بین‌المللی، در آشخانه از 12 اسفند تا 22 اسفند در محل مجموعه ورزشی تختی اين شهر و همچنین در شیروان از 12 اسفند تا 21 اسفند در سالن تعاونی روستایی برپا مي شود.

همچنین این نمایشگاه در جاجرم از 15 اسفند تا 25 اسفند در سالن ورزشی اداره تربیت بدنی، فاروج از 15 اسفند تا 25 اسفند در محل سالن ورزشی حضرت ولیعصر(عج) و همچنین در اسفراین از 15 اسفند تا 25 اسفند در محل پارک ملت واقع در خیابان طالقانی برپا خواهد شد.

 

 

 

مهر

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک