شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۷:۲۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۸ - اذان مغرب:۱۷:۰۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۹۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۲/۰۲ - ساعت ۱۲:۴۳
صفاری:

اهدا ۱/۱ میلیارد ریال جهت احداث مراکز درمانی در فاروج

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان شمالی گفت: در شهرستان فاروج بيش از يك ميليارد و 100 ميليون ريال كمك براي احداث مراكز درماني توسط خيرين سلامت اهدا شده است.
اهدا 1.1 ميليارد ريال جهت احداث مراكز درماني در فاروج,خیرین،مراکز درمانی

به گزارش اترک، علیرضا صفاری اظهار داشت: مجمع خیرین سلامت خراسان شمالی در زمینه هایی چون اهدا زمین برای ساخت مراکز درمانی، ایجاد بخش های تخصصی و خرید تجهیزات مورد نیاز در مراکز درمانی استان، ایجاد و تجهیز مراکز درمانی و ... فعالیت می کند.

وي اظهار داشت: اين مجمع از سال 89 با هدف شناسايي و ساماندهي خيرين سلامت استان و برنامه ريزي براي جذب مشاركت هاي مردمي در زمينه هاي درماني و بهداشتي در خراسان شمالي و شهرستان هاي تابعه راه اندازي شده است.
صفاري عنوان كرد: از زمان راه اندازي اين مركز در شهرستان فاروج تاكنون بيش از يك ميليارد و 100 ميليون ريال كمك توسط خيرين اين شهرستان به منظور احداث و تجهيز مراكز درماني فاروج اهدا شده است.

وي اضافه كرد: در روستاي خرق و پرزه يك قطعه زمين به ارزش يك ميليارد ريال توسط خير سيدحسن كمال زاده به منظور ساخت بيمارستان و مركز بهداشتي اهدا شد كه با توجه به اخذ مجوزهای لازم اجرای آن به زودي آغاز مي شود.

صفاري گفت: علاوه بر اهداي اين زمين، ساخت بيمارستان و مركز درماني روستاي خرق و پرزه نيز توسط خير امين جوادي تعهد شده و همچنين تجهيز اين مراكزدرماني هم توسط خير سيدحسن كمال زاده( اهدا كننده زمين اين مراكز درماني) تعهد شده است.

وي اظهار داشت: همچنين در نجف آباد فاروج نيز يك قطعه زمين به ارزش 100 ميليون ريال توسط خير اهدا شده و در اين زمين مركز بهداشتي درماني نجف آباد احداث مي شود.

به گفته صفاري علاوه بر اين خانه بهداشت روستاي اسفيجر نيز با زيربناي 80 مترمربع با هزينه خير احداث مي شود.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان شمالی گفت: از زمان افتتاح دفتر این مجمع در استان، خیران سلامت در مجموع حدود 15 ميليارد ريال به مراکز درمانی خراسان شمالی کمک کرده‌اند.
 

 

 

 

مهر

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک