سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۸:۲۲ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۲۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۳۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۹۷۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۲/۰۴ - ساعت ۱۸:۳۶

آمار بی سوادان فاروج به کمتر از هزار نفر رسیده است

سرپرست فرمانداری فاروج گفت: آمار بی سوادان این شهرستان به کمتر از هزار نفر رسیده که لازم است برای ریشه کنی این معضل برنامه ای جامع تدوین شود.
آمار بی سوادان فاروج به کمتر از هزار نفر رسیده است,

به گزارش اترک ، ˈمنصور درتومیˈ در نشست راهبردی نهضت سوادآموزی این شهرستان گفت: رسیدن سطح سواد جامعه به بالاترین حد خود به برکت فرمان تاریخی حضرت امام (ره) و تلاش تمام مجریان و دست اندرکاران این بخش میسر شده است. 

وی شناسایی و ارائه آمار دقیقی از بی سوادان گروه هدف را مهم ترین گام در این مسیر خواند و گفت: 14 تفاهمنامه با دستگاه ها برای همکاری در بخش سوادآموزی به امضا رسیده و همه ادارت موظفند در این بخش همکاری کنند.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خراسان شمالی نیز گفت: سرشماری سال 90 ملاک اعلام میزان باسوادی است که بر آن اساس تنها درصد باسوادی استان ها اعلام شده ولی هنوز آمار شهرستان ها به تفکیک اعلام نشده است. 

ˈمهدی مودیˈ با اشاره به برنامه ریزی برای ریشه کنی بی سوادی تا پایان برنامه پنجم توسعه، شهرستان فاروج را دارای رتبه دوم استان خراسان شمالی در این زمینه دانست.

 

 

 

ایرنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک