شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۹۷۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۲/۰۵ - ساعت ۱۰:۲۹
با معرفی تیم ها و نفرات برتر

پایان رقابت های کشتی با چوخه شمال شرق کشور

رئیس هیئت کشتی با چوخه خراسان شمالی گفت: نفرات و تیم های برتر چهارمین دوره رقابت های کشتی با چوخه شمال شرق کشور مشخص شدند.
پایان رقابت های کشتی با چوخه شمال شرق کشور,کشتی،کشتی باچوخه،هیئت کشتی

به گزارش اترک، قاسم اسدی اظهار داشت: چهارمین دوره رقابت های کشتی با چوخه شمال شرق کشور با شرکت 98 کشتی گیر در قالب 12 تیم از استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان و تهران از صبح جمعه به میزبانی گرمه و در محل سالن آزادی این شهر آغاز شد، با معرفی تیم ها و نفرات برتر خاتمه یافت.

وی با بیان ایننکه مسابقات در چهار وزن 65 کیلوگرم، 75 کیلو، 85 کیلو و 85+ کیلوگرم برگزار شد، اظهار داشت: در پایان در رده بندی تیمی، گرمه به مقام قهرمانی رسید، فاروج دوم شد و شهرستان درگز نیز در مکان سوم ایستاد.

اسدی افزود: در رده بندی انفرادی نیز در وزن 65 کیلوگرم سعید رضاییان از بجنورد قهرمان شد، غلام نجاری از گرمه در مکان دوم ایستاد و علی رحمانی از آشخانه به مقام سومی بسنده کرد.

وی اضافه کرد: در وزن 75 کیلوگرم ابراهیم ولیان از اسفراین، شهرام ترخانی از درگز و بهزاد اکبری از گرمه به ترتیب در رده های اول تا سوم ایستادند.

این مسئول گفت: در وزن 85 کیلوگرم وحید قائمی از اسفراین قهرمان شد، سعید رضوانی از درگز دوم شد و هادی قدیمی نیز از تیم گرمه در جایگاه سوم ایستاد.

به گفته وی در وزن 85+ کیلوگرم مسعود حاجی پور مقدم از فاروج در رده نخست ایستاد، محسن خاکشور از فاروج نایب قهرمان شد و مسلم نوری از شیروان به مقام سومی رسید.

رئیس هیئت کشتی با چوخه خراسان شمالی در پایان با بیان اینکه به نفرات برتر این مسابقات به ترتیب 400، 300 و 250 هزار تومان وجه نقد اهدا شد، اظهار داشت: همچنین نفرات برتر هر وزن جواز حضور در رقابت های قهرمانی کشور که 14 فروردین ماه به میزبانی اسفراین برگزار می شود را کسب کردند.

 

 

 

مهر

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک